Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Kishúgom esküvői (2020)

Love. Wedding. Repeat

dailyfilmsan   2020. 05. 12.

Véletlen bukkantam erre a vígjátékra és vannak fenntartásaim vele kapcsolatban, viszont az nem mondható el róla hogy nem szórakoztató. A történet középszerű és inkább színpadon, színházi előadás keretében tudnám elképzelni. Tele van neves szereplőkkel, akik mellesleg nagyon jól alakítanak. Nincs nagy csattanó benne, apránként akarja a figyelmet megőrizni és ez megy is egészen addig míg el nem laposodik. A szintet tartva végül is nem egy rossz film, de nem tud teljesen kibontakozni szerintem.

moci09   2020. 04. 11.

Katasztrófa

Ez egy nagy baromság. Ne nézd meg még véletlenül se!

Bulki   2020. 03. 30.

Dinamikus, de meglehetősen jelentéktelen vígjáték. Tucatjával láthattunk már hasonlókat.

spyro74   2020. 03. 28.

Nem egy kibogozhatatlan sztori, talán túlságosan is habkönnyű és kiszámítható, ettől pedig nem nagyon van tétje a történetnek. Nem gondolom, hogy kellene bele bármilyen drámai húzás, csak épp nem igazán tudtam egy percig is komolyan venni a filmet.

luba323   2020. 03. 27.

Házasságról szóló sztereotípiák, ismerős poénok - Dean Craig nem erőltette meg magát túlságosan. Nem ez lesz az évtized vígjátéka, de hozza a klasszikus romantikus vígjátékok megszokott színvonalát.