Lucifer (Lucifer az Újvilágban)

Lucifer

2020.02.16 Spidey

Egyik legjobb sorozat amit manapság láttam. Tom Ellis zseniálisan hozza Lucifert, az apjával, istennel dacoló ördögöt. Nagyon jó a humora és a történet is nagyon izgalmas ahogy chloe és Lucifer szép lassan egymásratalálnak. A zenéi pedig tökéletesek.

2016.02.13 Balint

Meglepően jó lett engem megvett kilóra ;)

2016.05.12 tamas84

Hát ez nagyon gyengére sikeredett, már-már nézhetetlen kategória. Nem érdemes belevágni.

2018.08.17 authorgirlll

Érdekes feldolgozás, ami az egyházaknak biztosan nem tetszik. Nagyon jó maga a történet pici hibákkal. Aki szereti az angyalokat és a krimiket annak ajánlom.

2016.04.01 Rivaikun

Ennyire még nem szerettem egy bibliai témájú történetet, leszámítva a klasszikus dogmát. Jók aikaraktere, Lucifek egyszerűen zseniálisan lavírozik az emberség, és a saját személyisége között. Remélem a legvégéig ilyen színvonalas marad♥

2018.03.13 Evok1909

Ebben a filmben minden benne van ami az emberi esendőséget jellemzi. Hatalmasat játszanak a színészek, a zene fenomenális.

2017.03.01 Zenta

Szerintem maga a sorozat egyáltalán nem rossz, a szereplők is jól eltaláltak, és sztori sem annyira sablonos Véleményem szerint összességében bőven a nézhető kategóriában van.

2020.12.28 Mia1982

Nem jött be a sorozat, maga a főszereplő pasi pedig rettentően ellenszenves, írom ezt úgy, hogy én nő vagyok. Elnézést a rajongóktól.

2020.03.15 Huntermark13

Szórakoztató sorozat jó alapsztorival, ami rengeteg helyzetkomikumnak ad táptalajt. Folyamatosan fenntartja az érdeklődést. A színészi alakítások is kiválóak. De bevallom a vége hatalmas csalódás volt. Óriási hiányérzetem van, mintha egy új évad előzménye lett volna az utolsó rész. Ezért adtam csak négy csillagot.

2019.07.28 Bee97

Minden percét imádtam. Halál komolyan. :D Imádom,hogy Lucifer egy ennyire őrült,szarkasztikus és vicces megelevenítést kapott. Nagyon sokat nevettem ezen a sorozaton, és nagyon tetszett,hogy így beletanult a halandó létbe. Az meg csak pluszt adott az... Több

2019.01.02 MissFortune

Nagyon tetszett. Lucifer személyisége vicces, sokat lehet nevetni. Az ördögös poénokat nagyon szerettem:) Nálam plusz pont, hogy van egy nyomozós vonala, mert imádom a krimiket.

2019.01.15 Doloresz89

Tom Ellis a tökéletes Lucifer! Imádom a zenét, a fordulatokat, a románcot, a bibliai alakok megjelenését a XXI.században. Örülök, hogy a petíciók miatt forgatnak még egy évadot belőle.

2021.08.14 Barta Attila

Szuper

Jól felépített sztori, teletűzdelve váratlan fordulatokkal, vicces, romantikus és izgalmas krimi is egyben.

2018.03.31 Vrpp

Hatalmas! Nagyon eltalálták Lucifer karakterét, imádtam. A sztori is jó volt mögötte. Tovább nézném.