Lucifer (Lucifer az Újvilágban)

Lucifer

2016.02.09 Rekyyy

A legeslegjobb fantasy sorozat amit valaha láttam :D. Imádom a természetfeletti, angyalos, démonod misztikus sztorikat, és ez azonnal megfogott. Lucifer mint ali kezd jóvá válni. Elég abszurd, hisz Lucifer A sötét angyal. Ő a Sátán. De mégis... IMÁDOM

2015.08.09 Bady

Nem igazán érdekelt, de aztán mégis úgy döntöttem, hogy adok neki egy esélyt, és nem bántam meg. Eddig elnyerte a tetszésem, szóval ez az évadot megadom neki, és remélem a folytatás is jó lesz.

2020.10.07 Kinga Nagy

Az egyik legjobb sorozat! Imádom, nagyon várom az 5. évad második felét!

2018.07.30 dannab24

Nekem nagyon tetszik a sorozat. Minden részben egy érdekes bűnügy van bemutatva és több eseményszál fűződik össze. Lucifer karakterét nagyon eltalálták. Én úgy gondolom a képernyőn megjelentetett Lucifer az a biblia Lucifer filozófikus átgondolása, e... Több

2019.11.26 fjumer

szórakoztat

és talán ez is a lényeg

2015.10.25 jannniisscem

Én lepődtem meg a legjobban, de nagyon kellemesen csalódtam. Az alapötlet nem rossz, és a kivitelezés kimondottan tetszetős. Egy próbát mindenképpen megér szerintem.

2019.10.27 Stanbacsi

Eszméletlen sorozat, minden percét élvezem. Nem tudok belekötni. Lucifer szerepe nagyon el van találva.. Mindenkinek ajánlom!

2021.08.17 Lizzie389758

Lucifan

Láttam minden részt. Szerintem nagyon jó. Szkeptikus voltam először, de minden karakter nagyon szeretnivaló. :D

2017.11.21 Jessi:)

Nagyon szeretem ezt a sorozatot. Az alap elgondolás már az elején megfogott, Lucifer alakítása nagyon jó, szórakoztató, nyomozós. És a főszereplő folyamatos fejlődése a történetben lenyűgöző, ahogy kezd emberré válni, az érzelmeket megérteni :)

2017.07.08 StephenEt

Nem teljesen az én világom ez a sorozat, de kellemesen csalódtam. Maradok pár részre.

2020.04.15 DragonEye025

Lucifer

Szoktam nézni, (jobb híján) de valamiért nem fogott meg. A sztár színészek sem dobnak rajta. Irritáló sorozat.

2018.04.09 Katnaless

Nagyon jó sorozat, Lucifer karakterét nagyon eltalálták. Alig várom hogy a harmadik évad utolsó három része is fent legyen.

2020.08.13 hannah34

imadtam a legjobb sorozat amit valaha lattam

2016.07.16 Beszterce

Utóbbi idők legszínvonalasabb sorozata. Humor, sztori, karakterek, minden a helyén van!