
Vélemények (5)
Nem néztem végig. Ötven perc körül besokalltam, amikor az edzőteremben Mr. Bean stílusban szerencsétlenkedett Diane Keaton. Vajon mivel zsarolhatták... vagy inkább kényszeríthették, hogy elvállalja ezt a szánalmas, ZS kategóriás szerepet? Nyilván ne... Több
Diane Keaton nekem egy ikonikus színésznő, nyilván már nem fiatal, és azért le a kalappal előtte, hogy ennyi idősen is így pörög. Ennyi is kb. a jó része a filmnek... Poénok nyomokban akadnak, helyette van sok visítozás és értelmetlen cselekményszál.... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
A történet gyengeségénél csak a színészi játék és a gagyi poénok voltak rosszabbak. Igen, még Diane Keaton is szörnyű ebben a filmben, pedig nagy kedvencem. Olyan érzésem volt a film nézése közben, mintha a színészek elfelejtettek volna normálisan ko... Több
Hát, gyerekek, szerintem ez a film egyszerűen nem éri meg a pénzét. Legszívesebben vissza is kértem volna a jegy árát. A történet megdöbbentően unalmas volt, még egy kellemes súlytalan mozizásnak sem tudom nevezni. Hatalmas tévedés volt rá beülni.