Hirtelen 70

Mack & Rita

2023.11.03 Alexa

Bealudni jó

Diane Keaton nekem egy ikonikus színésznő, nyilván már nem fiatal, és azért le a kalappal előtte, hogy ennyi idősen is így pörög. Ennyi is kb. a jó része a filmnek... Poénok nyomokban akadnak, helyette van sok visítozás és értelmetlen cselekményszál. Valahogy mégis kedves hangulatú a film, de őszintén szólva teljes időpazarlás megnézni... mert olyan végtelenül semmilyen.

2023.04.05 Gábor390920

A történet gyengeségénél csak a színészi játék és a gagyi poénok voltak rosszabbak. Igen, még Diane Keaton is szörnyű ebben a filmben, pedig nagy kedvencem. Olyan érzésem volt a film nézése közben, mintha a színészek elfelejtettek volna normálisan ko... Több

2023.03.02 grufa

Hát, gyerekek, szerintem ez a film egyszerűen nem éri meg a pénzét. Legszívesebben vissza is kértem volna a jegy árát. A történet megdöbbentően unalmas volt, még egy kellemes súlytalan mozizásnak sem tudom nevezni. Hatalmas tévedés volt rá beülni.

2023.03.03 geri780

Amennyire jó a szereposztása a filmnek, annyira unalmas és jelentéktelen a végeredmény. Amit nagyon sajnálok, mert látszik, hogy Diane Keaton is szinte már ritunból nyomta az egészet. Egyébként egész jó hangulata van, csak épp nem érzem azt, hogy ez kihagyhatatlan lett volna.