Hirtelen 70

Hirtelen 70

Mack & Rita

Az elismert írónő, Mack (Elizabeth Lail) úgy érzi, teljesen kimerült abban, hogy mindig megpróbált megfelelni a környezetének, így most egyelten vágya, hogy végre jól érezhesse magát a saját bőrében, pontosan úgy, ahogy a nagymamája. Legjobb barátnője lánybúcsúján egy szónikus regressziós… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Luxemburg
Premier (HU): 2023.03.02. | HBO Max (2023.11.02.)
Forgalmazó: ADS Service

Loretta Devine
Wendie Malick

2023.11.03 Alexa

Bealudni jó

Diane Keaton nekem egy ikonikus színésznő, nyilván már nem fiatal, és azért le a kalappal előtte, hogy ennyi idősen is így pörög. Ennyi is kb. a jó része a filmnek... Poénok nyomokban akadnak, helyette van sok visítozás és értelmetlen cselekményszál. Valahogy mégis kedves hangulatú a film, de őszintén szólva teljes időpazarlás megnézni... mert olyan végtelenül semmilyen.

2023.04.05 Gábor390920

A történet gyengeségénél csak a színészi játék és a gagyi poénok voltak rosszabbak. Igen, még Diane Keaton is szörnyű ebben a filmben, pedig nagy kedvencem. Olyan érzésem volt a film nézése közben, mintha a színészek elfelejtettek volna normálisan ko... Több

2023.03.02 grufa

Hát, gyerekek, szerintem ez a film egyszerűen nem éri meg a pénzét. Legszívesebben vissza is kértem volna a jegy árát. A történet megdöbbentően unalmas volt, még egy kellemes súlytalan mozizásnak sem tudom nevezni. Hatalmas tévedés volt rá beülni.

2023.03.03 geri780

Amennyire jó a szereposztása a filmnek, annyira unalmas és jelentéktelen a végeredmény. Amit nagyon sajnálok, mert látszik, hogy Diane Keaton is szinte már ritunból nyomta az egészet. Egyébként egész jó hangulata van, csak épp nem érzem azt, hogy ez kihagyhatatlan lett volna.

A film összbevétele 2 552 070 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 53 303 470 forintot termelt. A hazai mozik összesen 25 962 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film spanyol címe, a Con canas y a lo loco a Some Like It Hot című klasszikus Billy Wilder-vígjátékra utal, amelynek spanyol címe Con faldas y a lo loco.Szerző: csd

Wendie Malick és Lois Smith egy borklubban alakítanak barátnőket. 2000 áprilisában Smith vendégszerepelt Malick Just Shoot Me című tévéműsorában, amelyben a édesanyjának adta ki magát.Szerző: csd

A mellékszereplők, Simon Rex és Taylour Paige a Red Rocketben (2021), illetve a Zolában (2020) nyújtott alakításukért a film bemutatásának évében a Film Independent Spirit Awards díjat nyertek a legjobb főszereplőnek járó kategóriában.Szerző: csd

Értékelés: 1.5/10
(2023. 05. 03.)
Ha az ember megnyeri Diane Keatont, hogy eljátsszon egy idős nő testében ragadt harmincéves influenszert, legalább annyival tartozna neki (és nekünk), hogy nézhető filmet ír az ötlet köré. Több