MiAzAki

Anne and Bob bízva abban, hogy így talán új színt vihetnek megfásult házasságukba, a romantikus Párizs egy mesés kastélyába költözik. Miközben az első nagyszabású, fényűző vacsorát tervezik, a ház úrnője észreveszi, hogy mindössze tizenhárom teríték van az asztalon, ez pedig rossz ómen. Éppen… Több

Rendező: Amanda Sthers
Forgatókönyvíró: Amanda Sthers, Matthew Robbins
Ország: Franciaország
Premier (HU): 2017.11.16.

2019.10.27 VvV

A szobalánynak elég érdekes arcberendezése volt. A története helyes, bár elég egyszerű. A végét jól elszúrták.

2019.08.20 indingo

Nekem tetszett a film és az a felszínes világ amit bemutatott és valljuk meg pont ilyenben élünk. A főszereplő kedvelhető, de a vége nem tetszett.

2018.01.17 Berto49

Gyenge film, az alapötlete maximum egy villámtréfára elegendő. A szerencsétlen szerepbe belekényszerített szobalányon kívül nincs egyetlen szerethető alakja sem, ő pedig, amikor a szépséget osztogatták az utolsók között volt. Álnaív kérdés: valóban l... Több

2017.11.18 alexxx

Ezt a filmet sajnos csak az alakítások mentik meg. Az alapötlet nem volt rossz, de a kivitelezéssel már akadtak problémák. Nem igazán értem, mire akart kifutni ez a film, de erre azt kell mondanom, semmi nem történik, ha kihagyjátok.

2018.03.30 csokee38

Nem nyerte el a tetszésem, olyan egyszer nézős, a szereplők mentik meg szerintem is a filmet, egyes részeit jobban összehozhatták volna, aki lemarad róla nem sokat veszt vele.

A film 11 204 045 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 8 171 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A filmet Párizsban forgatták. A forgatás 2016. július 20-án kezdődött, és hat hetet vett igénybe. Szerző: hp

Értékelés: 4.5/10
(2017. 11. 17.)
A produkció első felét kitevő vacsora is egy igen furcsa hibrid. Próbál vicces is lenni, kínos is, van, hogy botrányt próbál kavarni, de a film mindegyikbe csak kicsit nyúl bele, nem mer igazán lenni valamilyen. Ez a semmilyenség pedig aztán végigkíséri az egész alkotást, hogy aztán kicsúcsosodjon egy érzelemmentes befejezésben. 45/100... Több

(2017. 11. 19.)
A Madame drámaként és vígjátékként is remekül helytáll, a befejezés pedig egy nagyon fontos tanulsággal gazdagítja nézőit. 70/100 Több