Madame

Madame

2019.10.27 VvV

A szobalánynak elég érdekes arcberendezése volt. A története helyes, bár elég egyszerű. A végét jól elszúrták.

2019.08.20 indingo

Nekem tetszett a film és az a felszínes világ amit bemutatott és valljuk meg pont ilyenben élünk. A főszereplő kedvelhető, de a vége nem tetszett.

2018.01.17 Berto49

Gyenge film, az alapötlete maximum egy villámtréfára elegendő. A szerencsétlen szerepbe belekényszerített szobalányon kívül nincs egyetlen szerethető alakja sem, ő pedig, amikor a szépséget osztogatták az utolsók között volt. Álnaív kérdés: valóban l... Több

2017.11.18 alexxx

Ezt a filmet sajnos csak az alakítások mentik meg. Az alapötlet nem volt rossz, de a kivitelezéssel már akadtak problémák. Nem igazán értem, mire akart kifutni ez a film, de erre azt kell mondanom, semmi nem történik, ha kihagyjátok.

2018.03.30 csokee38

Nem nyerte el a tetszésem, olyan egyszer nézős, a szereplők mentik meg szerintem is a filmet, egyes részeit jobban összehozhatták volna, aki lemarad róla nem sokat veszt vele.

2018.03.21 evlin16

Jól indul a film, a karakterek szerethetőek, a történet is egész jó, bár kissé tucat hatású. Majd az egész a film vége felé közeledve megváltozik és ellaposodik az egész. Bevallom fogalmam sincs róla, hogy mit akartak kihozni az utolsó jelenetekből a... Több

2017.11.16 MiAzAki

Az a bajom, hogy egy kicsit ötlettelen lett a film. Vannak benne ígéretes jelenetek meg húzások, de valahogy minden csak egy rövid ideig tart, és a film nem áll bele a megteremtett helyzetekbe. Picit sajnálom, mert egy ilyen stábbal azért többet vár az ember.

2017.10.23 grufa

A film első két harmad szerintem egyszerűen csodálatos, remek humora van, ami könnyed, nem idétlen, de után a koncepció egyszerűen beleesik egy komolykodó drámába, ami egyáltalán nem működik valami jól. Szerintem kár érte.

2017.11.17 ovejuna

Próbál a film humoros lenni, de nem igazán sikerül neki. Az út, amit bejár a cselekmény semmitmondó, és kiszámítható, bármennyire is szeretem Toni Collette-tet, ez a film nem lett igazán erős, jónindulattal tudok rá adni egy 3-ast.

2018.03.18 timer01

Ez a film eleinte jól indul hozza a leírtakat egy darabig. Kapunk egy szerethető főhőst a szobalány képében, és a film első fele izgalmasan telik várjuk mi történik vajon, aztán jön a fekete leves ami nem más mint a nagy semmi. Olyan érzésem volt a ... Több

2017.11.19 SunnyM

A Madame nem az a szatíra, ami belédmar és elgondolkodtat, pedig lehetett volna. Ennek ellenére, és mivel ez a műfaj nem túlságosan gyakori ma, a hibái ellenére is tudtam értékelni. Collette és Keitel akkora profik, hogy túlmutatnak ezen a közepes filmen, és nálam 4 csillagig húzzák fel. Na jó, 3,5, de most felfele kerekítek.

2017.08.03 Tom

Szerintem remekül van felvéve a film, kiváló operatőri munka, amit öröm nézni, mindez remek hangulatot kölcsönöz a filmnek, ami nekem nagyon fontos, így a néha megbicsakló történet mellett, már csak emiatt is nagyon tudtam élvezni a filmet.