Magyar hangja...

Magyar hangja...

2023.08.03 Jocpappa

10/5

Örülök, hogy nem mentem el rá moziba, mert bár informatív és néha jópofa, az az érzésem, hogy össze van csapva. Gazdagodtam új infóval, és voltak érdekes részei, de összességében nem túl emlékezetes, ugyanazzal a betűstílussal és effektekkel van összevágva az egész. Tényleg azt az érzetet kelti, hogy „jól van, srácok, legyünk túl a vágáson, menjen a moziba, aztán mehetünk ebédelni!”.

2022.09.16 VérAlex

Nagyon izgalmas dokumentumfilm, amit egyszerűen mindenkinek látnia kell. Szerintem a manapság sokat vitatott szinkronszakma igazi nehézségeit ismerhetjük meg, így végre meg is érthetjük azokat a kérdéseket, amik felmerülnek ezzel kapcsolatban.

2022.09.15 lászló

Hihetetlenül jó volt nem csak hallani, hanem látni is ezeket a nagyszerű színészeket, akik szerintem nagyon egyedivé varázsolták mindig is a szinkronizált filmeket.

2022.12.19 Klauka89

Nagyon vártam már ezt a dokumentumfilmet. Alig vártam, hogy megnézhessem, és hihetetlen élmény volt, mert sok szép emléket idézett a gyerekkoromból. Jó lenne, ha lehetne csinálni egy olyan dokumentumfilmet a szinkronszínészekkel, ahol minden nagy nev... Több

2022.12.20 Fikatours_blogger

Még, még, még...

Megnéznék ebből még egy részt, ahol a most kimaradt színészek is elmondhatják a saját történetüket. Ja, és innen üzenem Gáti Oszkárnak, ha olvassa, hogy Rambo menőbb arc, mint Lear király. ;)

2023.01.03 takandras

Nagyon vártam, hogy lássam a filmet. Sikerült. Kissé csalódtam a filmben. Többet vártam tőle. Kissé csapongó volt. Lehet, hogy túl sokat akart mutatni, de szerintem a kevesebb több lett volna.