Manifest (2018-2022)

Manifest

Klaudia395633   2022. 11. 20.

Bugyuta, logikátlan katyvasz

Az elsõ pár rész után fárasztó, agyzsibbasztó időhúzás lett. Borzalmas.

Robinson76   2020. 11. 19.

Rejtély rejtély hátán

Amikor egy utasszállító repülőgép járata a légörvényt követően leszállt, a személyzet és az utasok megkönnyebbültek. Ám az igazi dráma ezután következett... Megtudták, hogy az indulásuk óta öt év telt el. A családtagjaik, barátaik és a kollégáik már lemondtak minden reményről, és továbbléptek. A széria felütése tehát remek, és kit ne érdekelne a hogyan tovább, de a sorozat sok kérdést hagy nyitva a nyitó évad végén. Bár alapvetően nem rossz ez a misztikus széria, én már nem vagyok kíváncsi a második évadra.

petraszab   2021. 10. 27.

Az első évad érdekes volt, de a készítők se tudják, hogy zárják le. A 3. évad nekem már túlzás volt.

Greta   2022. 11. 18.

Lost-érzetem volt: hogyan lehet egy izgalmasan felvázolt misztikus témát szétlocsogni és a semmibe futtatni. Lényeg az időhúzás, az ismétlések és a parttalan nyűglődés eszközével. Feladtam, de aki szappanoperát keres, annak bejöhet.

belavagyok   2020. 10. 02.

Az eleje jól indul, felkeltette az érdeklődésemet, de után kicsit fárasztó lett. A második évadra más teljesen elfáradt a sorozat.

indingo   2020. 08. 19.

Volt benne valami retro, olyan mintha a 90-es években készült volna. A története az oly népszerű repülőgép témát elegyíti az időzavarral.

Szilonka   2020. 08. 30.

Nem tudom várható-e 3. évad, de kíváncsi lennék rá. Jól építkező sorozat egy izgalmasa történettel, erős érzelmi hullámvölgyekkel ami a nézőre is hat.