1. évad (2018) - 16 epizód
2. évad (2020) - 13 epizód
3. évad (2021) - 13 epizód
4. évad (2022) - 20 epizód

A Montego Air 828-as járata légörvénybe keveredett. A sikeres landolás után nagy kő esik le a legénység és az utasok szívéről. Ekkor azonban rájönnek, hogy a néhány órának tűnő rémálom alatt valójában öt év telt el. Hozzátartozóik azt hitték, a gép felszállás után nem sokkal légi katasztrófa… Több

Zene: Danny Lux
Premier: 2018.09.24. | HBO Max (2019.09.01.) | Netflix (2022.07.01.)

2022.11.20 Klaudia395633

Bugyuta, logikátlan katyvasz

Az elsõ pár rész után fárasztó, agyzsibbasztó időhúzás lett. Borzalmas.

2022.11.18 Greta

Lost-érzetem volt: hogyan lehet egy izgalmasan felvázolt misztikus témát szétlocsogni és a semmibe futtatni. Lényeg az időhúzás, az ismétlések és a parttalan nyűglődés eszközével. Feladtam, de aki szappanoperát keres, annak bejöhet.

2020.11.19 Robinson76

Rejtély rejtély hátán

Amikor egy utasszállító repülőgép járata a légörvényt követően leszállt, a személyzet és az utasok megkönnyebbültek. Ám az igazi dráma ezután következett... Megtudták, hogy az indulásuk óta öt év telt el. A családtagjaik, barátaik és a kollégáik már lemondtak minden reményről, és továbbléptek. A széria felütése tehát remek, és kit ne érdekelne a hogyan tovább, de a sorozat sok kérdést hagy nyitva a nyitó évad végén. Bár alapvetően nem rossz ez a misztikus széria, én már nem vagyok kíváncsi a második évadra.

2021.10.27 petraszab

Az első évad érdekes volt, de a készítők se tudják, hogy zárják le. A 3. évad nekem már túlzás volt.

2020.10.02 belavagyok

Az eleje jól indul, felkeltette az érdeklődésemet, de után kicsit fárasztó lett. A második évadra más teljesen elfáradt a sorozat.