Mielőtt megismertelek

Me Before You

A film összbevétele 208 314 186 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 71 442 545 forintot termelt. A hazai mozik összesen 51 039 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film Jojo Moyes regénye alapján készült, aki a film forgatókönyvét is készítette. Szerző: indingo

A film népszerű regényéből készült, az írónő készítette el a filmváltozat forgatókönyvét is.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A film két szereplőjének, Sam Claflinnak és Matthew Lewisnak ugyanazon a napon van a születésnapja, június 27-én.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A könyvben a főszereplő, Lou Clarke csináltat egy méhecskés tetoválást. A film után Emilia Clarke is megcsináltatta első tetoválását az egyik ujjára, méghozzá egy méhecskés alakzatot varratott magára.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A filmben Emilia Clarke Jenna Coleman nővérét alakítja a filmben, a valóságban azonban Coleman hat hónappal idősebb, mint Clarke.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A rendező Thea Sharrock első mozis rendezése.Szerző: dulkap

Emilia Clarke meggyőzte Matthew Lewist, hogy gyantáztassa le a lábát a szerep kedvéért. Szerző: dulkap