
Vélemények (2)
Nem rossz film, egyszer meg lehet nézni, de azért van ennél jobb is. A főszereplő jól hozza a karakterét és a többi színész is. Pörgős akció film, jó a történet is.
Annyi CGI szemetet lehet manapság látni történet, színészet és mindenféle klasszikus filmes érték nélkül, hogy azokhoz képest ez a film bőven 10/10. Egyrészt bírom Gina Rodriguezt a Jane the Virgin óta és szerintem ebben is határozottan jól alakítja ... Több