Walton Goggins
Oscar Isaac

Egy öngyilkos hajlamú művész a sivatagba megy, ahol találkozik hasonmásával, a gyilkos hajlamú drifterrel.

(hp)

Rendező: William Monahan
Forgatókönyvíró: William Monahan
Premier: 2015.04.18.

2023.08.16 aliasteáscsésze

A szimpátia legkisebb érzését sem váltotta ki belőlem a „főhős” sorsa. Önelégült, öntelt, arrogáns f*sz. Azt kapod, amit érdemelsz. Mi egy vontatott, unalmas thrillernek nevezett tákolmányt kaptunk.

2017.01.18 hsanya182

Kissé vontatott és befordulós film, de közben érdekes, az életről való filozófikus párbeszéd egy híres ember és egy csavargó között. Aki erre nyitott, csak az kukkancson bele...

2019.07.02 indingo

Kissé életunt, minden mindegy, de mégsem hangulatú film. Van egy alap sztori és hogy mi sül ki az egészből, ha nem kapcsoljuk ki időközben a TV-t megtudhatjuk. Azért el lehet gondolkodni rajta.

2018.09.25 thejoker

Igazából eléggé vontatott film, thrillernek mondani merész dolog. A párbeszédes részek viszont nagyon jók, az életről, az engem kicsit megfogott és kicsit sem tartom hülyeségnek. De sajnos a film többi része katasztrófa.

2018.10.25 migoras

Oscar Isaac korábbi szerepei nagyon megfogtak, ezért néztem meg ezt is, de sajnos kicsit csalódtam. Egy trillertől elvárnám, hogy izgalmasabb legyen, de ezek itt unalomig dumálnak egymás fejébe

A film összbevétele 8 602 dollár volt (imdb.com).

Gypsy
Paula