Most vagy soha!

Most vagy soha!

A film 312 912 663 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 150 727 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film a beszámolók alapján hat milliárd forint állami támogatásból készült, ezzel ez jelenleg Magyarország legnagyobb költségvetésű filmje.Szerző: Gábor390920

A producer Rákay Kálmán, a világhírű Kossuth téri népszámláló szerint a filmet megtekinteni hazafias kötelesség. Ő maga a saját elmondása szerint számos megtekintés után 4-5 résznél még mindig megkönnyezi a saját művét. Kálmánt a hazai közönség többek között a szintén sok közpénzből forgatott Aranybulla című produkcióból és a Z+ televízióból már ismerheti.Szerző: Ahoj poplacsek

A filmet Magyarországon (csak) az összes Cinema City mozi csak 2024. 03. 15., péntek napon, a március 15.-ei nemzeti ünnep alkalmából 18:48 időpontban is vetíti, ami az 1848-as dátumra utal. Másik napokon és másik mozinál nem lesz ilyen „különleges időpontban” vetítés.Szerző: Curacao86

A forgatás Budapesten a Magyar Nemzeti Múzeumnál, az Andrássy úton, a Budai Várban, valamint Sopronban, Esztergomban és Komáromban zajlott.Szerző: csd

A forgatás 2022. április 20-án kezdődött.Szerző: csd

A film cselekménye az 1848-as forradalom március 15-én történt eseményeit dolgozza fel.Szerző: csd