romcul   2019. 11. 25.

Kicsit töredezett volt a film, sokat ugrált az életében, de összességében jó volt.

ovejuna   2016. 11. 30.

Nagyon emberközeli film, sikerült izgalmasan előadni Cousteau kapitány kétségtelenül izgalmas életét. Nagy hangsúlyt helyeztek a kezdetek bemutatására, ez nagyon helyes, ezen kívül a történetet az állatok kihasználására köré építették. Bár Cousteau k... több»

gabcajz   2016. 11. 27.

Tetszett, de elég sok minden kimaradt, pl. a 3 Oscar díj, amit nyert. A filmzene lenyűgöző

vejunkanew   2016. 11. 26.

Fantasztikus volt, nem szépít, a valódi embert mutatja be a film.

Laurent Lucas
Lambert Wilson

A film összbevétele 9 722 918 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 3 699 279 forintot termelt. A hazai mozik összesen 2 895 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film elnyerte a Greenpeace-Lurra díjat a San Sebastian Film Festival- on.

(BéBé)

A film forgatási helyszíne Antártida Argentína

(BéBé)

Hollywoodban sem készülhetett volna látványosabb film Cousteau kapitány életéről. 70/100 több»