Egyetlenem

Egyetlenem

My One and Only

Ann egy nap elhatározza, hogy elhagyja nőcsábász férjét. Két fiával együtt elindul egy kék Cadillac-kel a 66-os úton, hogy megtalálja azt a férfit, aki szeretettel gondoskodik családjáról, s aki mellett neki nem kell dolgoznia. Kalandos utazásuk során azonban szembesül magányával és fiai elhagyatottságával is.

(erare)

Mark Rendall
Kevin Bacon
Chris Noth

2018.11.22 vitto

Jó hangulatú retro komédia a kedvenc színészeimmel, Renée Zellwegerrel és Chris Noth-szal. Kellemes hangulatú, humoros, nálam felkerült a többször nézős filmek listájára.

2018.01.04 cody0507

így néz ki egy szórakoztató romantikus road movie. R. Zellwegernek már eleve van valami komikus a megjelenésében, kicsit meg is lepődtem, hogy anya szerepben látom őt, máshoz szoktam tőle. De nagyon jól hozta a karaktert. Egyszerű a történet, de szórakoztató és ez a lényeg.

A film szerepel az LMBT listán,mely azokat a filmeket tartalmazza, melyekben leszbikus, meleg, biszexszuális vagy transznemű szereplők szerepelnek,illetve a film cselekményére hatással van, ha a filmben azonos neműek közötti kapcsolat létesül.Szerző: mamiéstöti2