Londonna   2018. 03. 21.

Vajon MrBlond és Sonny mikor és hol látta ezt a filmet, ha a világpremierre csak 2018 február elején került sor? (Illetve, még tavaly volt EGY BIZONYOS (meglehetősen zárt körű) esemény, ahol vetítették, de... nem tűnik túl valószínűnek, hogy ott került sor a megtekintésre...) Viszont, ha jól látom, 100 értékelés után ingyen mozijegy jár, szóval már érteni vélem. (Vagy csak időutazókról van szó, khm-khm.) Én TÉNYLEG láttam a filmet, a maga műfajában teljesen rendben van, bár tény, hogy még ennél is többet / jobbat ki lehetett volna hozni belőle. Pár momentum kifejezetten zavart a történetben - főleg az időbeli ugri-bugri, de a színészi alakításokkal maradéktalanul meg voltam elégedve. Colin Firth-t élmény volt ilyen "elesett harcos karakterként" látni, amivel még nekem is tudott valami újat mutatni magából. Sajnálom, hogy a hazai mozik nem forgalmazzák.

MrBlond   2017. 10. 14.

Colin Firth és Rachel Weisz egy filmben, ez valami zseniális! Szerintem az ő alakításuk egyszerűen viszi a pálmát, nálam legalábbis. Egy kissé elrugaszkodott a sztori ugyan, de ettől eltekintve szerintem nagyon jó hangulata van.

Sonny   2017. 09. 18.

Hát, nem tudom. Nekem egy kissé sablonos volt meg minden, sok ponton le is ült a sztori, és ezen túlmenően túlságosan kiszámítható módon haladt egy irányba. Számomra nem volt egy maradandó mozis élmény, de egyszer biztosan érdemes megnézni.

David Thewlis
David Thewlis