Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Rém hangosan és irtó közel (2011)

Extremely Loud & Incredibly Close

sptt   2020. 12. 08.

Nehéz film, nem egy könnyed vígjáték. És mint általában az ilyen filmek, megosztó is. Én magam sem tudom eldönteni, hogy jó vagy rossz a film, mert tudnék érvelni mindkét vélemény mellett. Ami biztos, hogy elég rendesen levert lettem tőle, ami egyrés... több»

mamiéstöti2   2018. 12. 07.

Középszerű alkotás, mert a tartalma alapján egy jó kalandnak indul, de sajnos egyáltalán nem adta magát.

indingo   2017. 11. 28.

Maga a téma mellett nem lehet szó nélkül elmenni, borzasztó ami történt, de engem valahogy nem tudott megfogni a film. Csúnya ilyet mondani, de ez van.

Queenakasha   2018. 03. 26.

Tom Hanks-nek még akkor sincs rossz filmje, ha nem szerepel benne csak egy rövid ideig.:) Nagyon meghatóra sikeredett, nem lehet könnyek nélkül megnézni. Lehet helyenként kicsit lassú, de azt ellensúlyozza a történet. Mindenképpen ajánlom a sírni szeretőknek.

doroffee   2016. 02. 14.

Nagyon megérintő, emberi filmről van szó. Az egyetlen problémám az volt vele, hogy annyira 9/11-centrikus volt, hogy nem tudtam teljesen beleérezni magába a történetbe, mert én azokat a dolgokat nem éltem át, amiket ez a film kollektív emlékezetként kezel.

Tomi   2015. 06. 04.

A film jó, nem a legjobb de azért jó. Viszont a szereplő az állandó ordibálásával kicsit néha idegesítő volt és nagyon reméltem hogy eldobja/elveszíti a hangszerét mert az nagyon idegesítő volt. A történet tetszett, viszont arra még kíváncsi lettem volna hogy mi volt a zár mögött amit a kulcs nyitott :D

veress75   2015. 11. 17.

Amikor láttam az előzetesét, alig vártam, hogy megnézzem a filmet, de nem tetszett. A gyerek szerepe számomra nem volt egyértelmű, (autista, nem autista). Az anya is fura volt, hogy sose vette észre, amikor éjszaka a gyerek kimegy a házból. 2x is lát... több»

Sandra Bullock a 2001-es terrortámadás idején New Yorkban volt, és látta a második repülőgépet becsapódni.

(kázsé)

Stephen Daldry a 2001-es terrortámadás tizedik évfordulójára akarta elkészíteni a filmet, de nem sikerült tartani a határidőt.

(kázsé)

Senta Berger elutasított egy szerepet a filmben.

(kázsé)

Stephen Daldry első filmje, amit Oscar-díjra jelölték, de nem a legjobb rendező kategóriában.

(kázsé)

Harris Savides lett volna eredetileg az operatőr, de betegség miatt napokkal a forgatás előtt kiugrott.

(kázsé)

Tom Hankset megemlítik Jonathan Safran Foer könyve, A szerelem hullámhossza kapcsán.