Rém hangosan és irtó közel

Extremely Loud & Incredibly Close

2022.07.17 Interfectorem Sabnock

Kétségek között!

Egyszerűen a zsánereket kezeljük a helyén, és akkor talán kevesebb fanyalgóval találkozunk itt az oldalon! Nézzük meg, Stephen Daldry mit tett le elénk! Azért, ahol Max von Sydow, Tom Hanks és Sandra Bullock tűnnek fel a képernyőn, annyira nem lehet... Teljes kritika

2018.12.07 mamiéstöti2

Középszerű alkotás, mert a tartalma alapján egy jó kalandnak indul, de sajnos egyáltalán nem adta magát.

2017.11.28 indingo

Maga a téma mellett nem lehet szó nélkül elmenni, borzasztó ami történt, de engem valahogy nem tudott megfogni a film. Csúnya ilyet mondani, de ez van.

2020.12.08 sptt

Nehéz film, nem egy könnyed vígjáték. És mint általában az ilyen filmek, megosztó is. Én magam sem tudom eldönteni, hogy jó vagy rossz a film, mert tudnék érvelni mindkét vélemény mellett. Ami biztos, hogy elég rendesen levert lettem tőle, ami egyrés... Több

2018.03.26 Queenakasha

Tom Hanks-nek még akkor sincs rossz filmje, ha nem szerepel benne csak egy rövid ideig.:) Nagyon meghatóra sikeredett, nem lehet könnyek nélkül megnézni. Lehet helyenként kicsit lassú, de azt ellensúlyozza a történet. Mindenképpen ajánlom a sírni szeretőknek.

2016.02.14 doroffee

Nagyon megérintő, emberi filmről van szó. Az egyetlen problémám az volt vele, hogy annyira 9/11-centrikus volt, hogy nem tudtam teljesen beleérezni magába a történetbe, mert én azokat a dolgokat nem éltem át, amiket ez a film kollektív emlékezetként kezel.

2015.06.04 Tomi

A film jó, nem a legjobb de azért jó. Viszont a szereplő az állandó ordibálásával kicsit néha idegesítő volt és nagyon reméltem hogy eldobja/elveszíti a hangszerét mert az nagyon idegesítő volt. A történet tetszett, viszont arra még kíváncsi lettem volna hogy mi volt a zár mögött amit a kulcs nyitott :D

2015.11.17 veress75

Amikor láttam az előzetesét, alig vártam, hogy megnézzem a filmet, de nem tetszett. A gyerek szerepe számomra nem volt egyértelmű, (autista, nem autista). Az anya is fura volt, hogy sose vette észre, amikor éjszaka a gyerek kimegy a házból. 2x is lát... Több

2015.10.09 tamas84

Iszonyatosan jó ez a film, mindenképpen érdemes elolvasni a könyvet is. Nem tudom, van-e magyarul, nem néztem utána (amúgy biztosan van), de ez az író egyébként is nagyon jó, ő írta a Minden vilángolt is (amiből szintén egy zseniális film készült Eliah Wooddal). Szóval nagyon érdemes megnézni mondom.

2017.10.20 Bogii

Nagyon megható és megérintő film.... Nem is tudom mit mondhatnék, mindenkinek meg kellene néznie.

2016.06.18 qwertz

Furcsa kis film volt ez, legalább annyira furcsa, mint maga a kisgyerek, de talán pontosan ezt a furcsaságot próbálta átadni, ami azért nagyon szépen keveredett sok szép érzéssel, gondolattal is. Igazán elgondolkodtató, megindító alkotás.