A kígyó ölelése (2015)

El abrazo de la serpiente

Mulds   2016. 06. 11.

Ez a film egész jól össze lett szerelve. Meg van fűszerezve nem kevés izgalommal és így fenn tartja végig a figyelmet és szórakoztatja könnyedén a kedves nézőt. Ajánlom!

Bimbi   2015. 10. 05.

Látványos film, képi világa magával ragadott. Érdekes történet és a szereplők karaktere is különleges és látványos, magával ragadó az egész látvány világ. Érdemes megnézni már csak emiatt is!

Jan Bijvoet

Utazás az Amazonas őserdőibe — egyben az idő és a lélek mélyére. több»

Aki egy könnyed történet apropóján megtartott színes etnográfiai, zoológiai és botanikai bemutatót vár, az csalódni fog. A mozi sokkal inkább egy belső utazásról szól. (10/10) több»

Világpremier. Az Amazonason játszódó spirituális road movie-t a Magyarhangyának köszönhetően – a filmfesztiválokat leszámítva – a hazai közönség mindenkinél előbb láthatja. Karamakate törzsének egyik utolsó képviselője. Több évtized különbséggel két utazót kísér át a dzsungelen, hogy rátaláljanak arra, amit keresnek, de nem utolsó sorban saját magukra. több»

A Rotten Tomatoes oldalán 98%-os értékelést kapott 118 kritika alapján.

A Rotten Tomatoes TOP 100 akció-, és kalandfilm kategória listájának 55.helyén áll.