A Viszkis (2017)

A Viszkis

PadmeAmidala   2021. 06. 02.

Szerintem egész jó film lett, főleg, hogy magyar. Szalay Bence jól formálta meg a Viszkist. 8/10 pontot ér szerintem.

Orosz István   2017. 11. 25.

Én szerintem a magyar filmipar kezd felfele menni. Egyre több jó magyar film jelenik meg, ezek közé a Viszkis is hozzátartozik. Ha Pablo Escobarról, vagy más bűnözőkröl csinálnak filmet akkor a Viszkis miért ne érdemelne meg egyet.

ArpiHajdu és Réci   2017. 12. 01.

Az utóbbi idők legjobb magyar akciófilmje

Egy igaz történet (páratlan bankrablókarrier) és egy külföldön is nevet szerző magyar rendező (Antal Nimród) találkozása egy nem mindennapi eredményt hozott a magyar film történetében: hazai viszonyok között bravúros akciókrimi, amely szerintem a nyu... teljes kritika»

szaka123   2018. 03. 27.

Az egyik legjobb magyar film amit az utóbbi időkben láttam. Igaz, a Kontroll-t nem űbereli, de megközelíti. Nagyon jó akciójelenetek vannak a filmben. Jók a színészek is, Ambrus Attila szerepére nagyon jó arcot találtak. Vannak elrejtett poénok, embe... több»

Deku   2018. 02. 14.

Elég rossz lett és szinte már-már nézhetetlen is ez az ami elsőre talán eszembe jut róla. Rémes. Mondanám a legszívesebben, de akadnak jó pillanatai a filmnek, ami miatt nem tudom egyértelműen rá akasztani a jelzőt miszerint borzalmas.

Sabnock Sanatory   2018. 12. 19.

Tisztelt Antal Nimród úr! Ez meg milyen film lett? Erőltetett, unalmas, lassú, és néha értelmezhetetlen az egész. A főszereplő nagyon gyenge, a rá vadászó rendőr, meg mint egy alkoholista, tüdőbeteg kisnyugdíjas. Köszönöm, de köszönöm nem....

GedyPapa   2018. 06. 11.

A szociálpszichológia tanárom ajánlotta, hogy mindenképpen nézzük meg a filmet, mert nagyon jó és sok mondanivalóval rendelkezik. Én alapvetően szeretem az életrajzi filmeket, de ha ez még jól is van előadva az már csak hab a tortán. Zseniálisnak tar... több»

A film 463 504 918 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 332 761 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Ambrus Attila maga is cameózik a filmben (taxisofőrt alakít).

Móga Piroska karakterét a Viszkis több egykori barátnőjének tulajdonságaiból alkották meg.

Schneider Zoltán valóban izzadt a forgatás alatt. Antal Nimródnak ez külön tetszett, ugyanis így még jobban érződik a kihallgatószoba feszültsége.

Sokat Nagy Zsoltot képzelték el Viszkisként, azonban Ambrus Attila 25 évek kora körül követte el a rablásokat, Zsolt meg már elmúlt negyven.

(Bazzzsi )

A főszereplő Szalay Bence a szerep kedvéért 17 kilót hízott.

(Bazzzsi )

Profin megkomponált, lendületes zsánerdarab lett A Viszkis, meggyőző színészi alakításokkal és remek zenével. HUNGLER TÍMEA KRITIKÁJA. több»

Elkiabálni nem szeretnék semmit, de Antal Nimródnak minden esélye (és jogosultsága) megvan arra, hogy megismételje a Kontroll tizennégy évvel ezelőtti óriási sikerét. 8,5/10 több»

Antal Nimród élvezetes mozit készített, mégsem tudta hozni első filmjének egyediségét. több»