Mrs. Doubtfire - Apa csak egy van

Mrs. Doubtfire

2020.08.30 sammy88

ZSE-NI-Á-LIS

Robin Williams és Mikó István... ennél többet nem is kellene írni. Chris Columbus pedig azt a remek adaptációt sikerre vitte. A színészek, a szöveg, maszk.. zseniális

2016.10.03 Ghotik

Igazán jó, időtálló dráma, aminek a humora is jó. Szórakoztató, jó kikapcsolódást nyújtó film karakteres, jól alakító színészekkel. Jó a film története is.

2018.07.06 oneminute

Jó kis családi történet a különválás adta nehézségekről. Kicsiknek és nagyoknak is sokat ad, én imádom ezt a történetet.

2017.05.29 Zoer8993

Igazi családi szórakoztató film. Ami tökéletesen hozza azt a szintet ami elvárható tőle. Ezen felül pedig nem tekinthetünk el amellett, hogy a film tanulságos és komoly is tud lenni.

2018.04.22 Plisetsky

Egy csodálatos vígjáték, amely máig meg tud nevettetni. De nem csak szórakoztat, hanem csodálatos érzelmeket is megjelenít, amelyek szinte már megfacsarják még a néző szívét is. Hihetetlen apa figura volt Robin Williams, aki csodálatosan alakított és a hangjával is hihetetlenül jól játszott.

2017.02.26 clay00

Ötcsillagos film! Apai szeretetről, kitartásról szól. Nem tudom megunni,akárhányszor újra bírom nézni. A poénok kiválóak: amikor az "arcmaszk"járól esik a kávéba a tejszín az hatalmas, itthon örökké felemlegetjük,mikor tejszínt teszünk a kávéba. Csodás vígjáték lett!

2017.07.04 gerda

Jó kis családi vígjáték nagy csattanóval. Robin Williams nagyon jó színész és ezt ebben a filmjében is bebizonyította, hiszen itt egy nőt kellett alakítania.

2015.11.14 Regi82

Ez a film egyszerre komoly és vicces, imádtam, amikor fiatalabb voltam.Robin Williams egyik legjobb filmje jó színészi vicces és megható.Kiválóan játsza a brit dada szerepét.

2015.11.22 Jozzsef

Igazi kis családi vígjáték Robin Williams főszereplésével aki mint tudjuk egy hatalmas vicces figura.Amint ő megjelenik a röhögőgörcs biztos.Ezek a gyerekek a filmben baromira idegesítettek.Olyan kis okoskodó,nyálas makacs kölykök.

2015.09.01 Barthy

Tökéletesen lekötött. Ez a film szinte teljesen kiváló. Azt kapom, amire vágytam, egy laza kis szórakozást, ami megér minden percet. Nem akar többet adni, mint ami így unalomra nem volt panasz. Nagyon imádtam.

2017.02.27 kucsera

ezt a filmet is annyiszor láttam már hogy az elejétől a végéig ismerem. laza könnyed szórakozás, tipikus családi kisfilm ami mellett mindenki feltöltődik

2022.01.24 Rics

Példaapa.

2015.04.09 tomvétsz

Aki még nem látta, annak egyáltalán nem kötelező megnézni. Ez egy közepes vígjáték a kilencvenes évek elejéről. Az alapsztori mérsékelten izgalmas, leginkább csak Robin Williams játéka visz egy kis életet a filmbe. Egyébként a történet időről időre l... Több

2015.08.15 Petya1995

Gyermekkorom legjobb család, vígjáték filmje volt .Robin Williams nagyon nagyot alakít a filmben .ez egy klasszikus film ,bámennyiszer meglehet nézni mert mai napig szórakoztat így felnőtt fejjel is .