Mrs. Doubtfire - Apa csak egy van

Mrs. Doubtfire

2018.01.31 diumiu

Nagy jó poénokkal, kiváló szereposztással és Robin Williams frenetikus játékával egy igazán kedvenc filmet alkotott a stáb. A mondanivalója pedig kifejezetten tetszik, jó látni ilyen történetet, hogy egy apa ennyire tud küzdeni gyermekeiért. Bármikor szívesen újranézem.

2016.02.20 Lonka

Aranyos családi vígjáték és nagyon jól meglett benne csinálva Robin Williams maszkja. Elég beteg persze a sztori, hogy apuka beöltözik házvezetőnőnek, hogy együtt legyen a gyerekeivel, de sebaj.

2021.04.26 stewie_griffin_2005

Talán a legviccesebb vígjáték, amit láttam

Elképesztően vicces és jó a története, meg tudnám nézni többször is. Robin Williamst alapból szeretem. A vécés jelenet mindent visz. :D

2019.04.21 MidoD7

Gyönyörűen, szilárdan egyben volt a film. Az ilyen és ehhez hasonló filmeket nagyon tudom értékelni, mivel van tartalma, és nem az a fellengzős és sablonos fajta, amit megszokhattunk. Elég jól összhangban van ennél a filmnél minden, és így nekem nagyon tetszett.

2019.02.02 Timcsi

Nagyon kedvelem ezt a filmet, bár talán ha 2x láttam. Egy kapálodzó édesapa aki mindenre képes, csakhogy lássa szeretett gyermekeit.

2019.04.23 petraszab

Meddig képes elmenni egy édesapa, hogy a gyerekeivel lehessen? Helyesek a gyerekek és jó a történet.

2018.08.23 kevelin

Robin Williams nem drámai alakításai közül az egyik legszórakoztatóbb és legjobb.

2016.10.24 Curacao86

A (családi) vígjátékok között a(z egyik) legjobb! :) A szórakoztatás és humor szinte kizárólag Robin Williams személyére hárul, de ő alapjáraton képes ezt (vagy bármi mást) kihozni magából. Ugyanakkor ott van a film drámai oldala, aki rendkívül komol... Több

2017.09.25 SzFa

A film igazán jó, de Robin Williams, mint színész számomra vissza taszító, egyszerűen nem szeretem. Ettől eltekintve tényleg élvezetes és sok jó poén van benne, de egy jobb szereplőgárdával még ütősebb lehetett volna.

2018.03.26 NFG

Robin Williams-től látott kedvenc filmem! Bár van több hasonló sztori már a filmiparban, ebben mégis van valami egyedi, ami miatt mindenki bezárja a szívébe Mrs. Tűzvolte nénit!

2023.08.27 Ergit

Fergeteges a sok elképzelhetetlen jelenet miatt!

2017.07.28 czigler.nora

Ez tipikusan az a film, hogyha megnézed, gyereknek érzed magad :) Tipikus családi film, ami mókás, kedves, és tele van vicces szituációkkal. Többször nézős

2016.02.27 H.a.n.n.a

Aranyos és humoros igazi családi film felnőttek és gyerekek egyaránt megnézhetik. Van menne sok-sok poén, Robin Williams nagyon jól alakít, bár meglepett, hogy milyen nagydarabnak tűnt a többi szereplő mellett.

2015.02.16 Evcsi95

Nagyon aranyos és vicces film. Talán azt mondhatom, gyerekkorom kedvence.