Mrs. Doubtfire - Apa csak egy van

Mrs. Doubtfire

2024.02.08 Kinga Kecskeméti

Aranyom

Imádom ezt a filmet, nem tudom, már hányszor néztem meg régebben a gyerekeimmel, nagyon sokszor ezt kérték hétvégékre. Most, hosszú idő után újra elővettem. Bevallom, az eleje kicsit vontatottnak tűnt, de aztán beindultak az események. Robin Williams remekelt a házvezetőnő szerepében, szinte még jobb volt nőnek, mint férfinak. Imádtam a csetlő-botló mozgását, ugyanakkor volt benne valami finom elegancia, tetszettek a frappáns beszólásai. Tetszett az is, hogy a rendező nyíltan megmutatta, hogy mi van a női ruha alatt, és mégse ábrándultam ki belőle, mert „Tűzvolte néni” annyira szerethető volt a maga meghökkentő stílusában. A gyerekek is imádni valóak voltak, egyedül az anyuka (Sally Field) játékával nem voltam megelégedve, olyan faarccal, butácskán tolta az egészet. Ez egy jó humorú vígjáték, ugyanakkor komoly dráma is (lásd a bírósági tárgyalást), de a történetnek szerencsére pozitív lett a befejezése. Az életben sajnos sokszor nincs ez így. Ajánlom megtekintésre minden válni készülő, vagy már elvált szülő figyelmébe. Bármennyi harag és sérelem gyűlt össze bennünk, a gyerekeknek mindkét szülőjük egyformán fontos, ez kellene hogy legyen mindenki számára az elsődleges szempont.

2018.01.21 mamiéstöti2

Nagyon jó poénok vannak benne, Robin Williams nagy jól játszik benne, igazi alapfilmmé nőtte ki magát.

2020.08.15 Varga_Júlia

Gyerekként, felnőttként, előszörre és sokadszorra is egy megunhatatlan film, brilliáns főszereplővel és remek történettel. Az a fajta tökéletes hollywoodi családi dráma, amiben tökéletesen pakolták össze a karaktereket, nagyon precízen mérték ki a hu... Több

Régen sem tetszett,és nemrégen beleakadtam,hát most sem nyűgözött le. Egyedül Robin Williams,aki amit tud,azt kihozza magából,és nőnek is elmenne... Nekem Sally Fields arca mintha kissé bárgyú lenne,és idegesít. Gyenge.

2018.04.26 indingo

Ha valaki ismer valakit, akkor azt bármilyen hacukába felismeri. A mozdulatok eléggé egyediek egy embernél. Ha ezt figyelmen kívül hagyom egy humoros kis film.

2017.07.10 Deku

Robin Williams-től nekem ez volt a kedvenc filmem, belevaló családi kikapcsolódást tud nyújtani rengeteg sok poénos pillanattal. Hihetetlenül szuper hangulata volt és beleolvadtam teljesen. Nagyon tudom ajánlani bárkinek ha jó szórakozásra vágyik.

2018.03.26 szaka123

A vége kicsit szomorkás hangulatú, de összességében egy aranyos kis családi vígjáték. Robin Williams-től az egyik kedvenc filmem. Érdemes megnézni, ha esetleg beleakadunk valahol.

2019.04.07 dailyfilmsan

A szülő szereti a gyermekeit, és ez a szeretet megmagyarázhatatlan és láthatatlan kapocsként fűzi össze a családot. De mi van akkor, ha a család szétszakad és minden a feje tetejére áll? Ez a film egy igazán jó családi vígjáték, ami egy olyan apáról ... Több

2019.05.17 Ms. Akárki

Nagyon jó és érzelmes vígjáték. Családról, szeretetről, összetartásról szól és hogy egy apa mi mindent képes megtenni, hogy a családjával a gyerekeivel lehessen, mert mindennél jobban szereti őket. Robin Williams zseniális volt ebben a szerepben is mint mindig.

2019.12.28 HE7EDIK

Williams talán legjobb filmje. A végén pedig mindig kijönnek a könnyeim...

2020.02.04 Szilonka

Imádom ezt a filmet, a történetet, a mondanivalót és a humorát. R. Williams felejthetetlen alakítást nyújt.

2019.04.07 Norbert93

Robin Williams az egyik, ha nem a legjobb komédiás volt és emelett kitűnő drámai színész is. Parádésan alakít, emelett tele van a film poénokkal, és persze nem marad el a kötelező, de jól kivitelezett érzelmi töltet sem.

2019.12.28 TomÁcs

Imádni való film. A története nagyon megható és megindító. Mire képes egy apa, hogy a gyerekeivel lehessen.

2018.11.09 VvV

Picit beteg a története, de kedvelhető. A maszkmesterek is elég jó munkát végeztek. Williams tragikus sorsa miatt picit keserű nekem a film.