Mulan

Mulan

2019.03.16 Vágottszemű

A tücsök és a sárkány nagyon viccesek. Nem az a szokványos tündérmesés Disney film lett, mint a többi. Aki még nem látta, szerintem nem fog csalódni a filmben.

2018.07.10 Kis Anna Kinga

Végre nem nem egy hercegnős Disney film, ami sokkal jobb is lett azoknál. Vicces, tanulságos, kellemes, de egy kicsit komolyabb alkotás, amiben nem tucatkarakterek vannak. Gyerekkel kötelező.

2018.01.28 zsani

Nagyon jó mese. Eltér a többi Disney hercegnős mesétől, de pont emiatt annyira szerethető. Megtanítja az egymás iránti tiszteletet.

2018.11.20 Mithrel

A Mulan a kedvenc Disney filmjeim közé tartozik, akárhányszor meg tudnám nézni. Rettenetesen jó zenéje van, amit még napokig dúdolgat az ember, közelebb hozza a kínai értékrendet és kultúrát, bemutat egy igazi erős női karaktert, aki a boldogulását nem az őt megmentő férfiaknak köszönheti. Imádom.

2016.05.21 Vadgazda

Gyerekkorom egyik kedvenc Disney meséje. Nagyon jól felépített, megfelelően humoros nagyszerű mozi az egész család számára. Sajnos ma már nem csinálnak ilyen kiemelkedően jó alkotásokat elsősorban gyerekeknek. De a klasszikusokhoz mindig öröm visszanyúlni.

2017.02.19 clay00

Na ez is a kedvenc Disney mesék kategóriába esett bele. Új helyszín, újfajta "hercegnős" story :D nagyon bejött! Ezerszer láttam már! Még több ilyet. Kedvencem benne Mushu és Tücsi :D

2016.02.04 Cirmici

Imádom ezt a mesét. Szerintem nagyon szép és bátor jellemre valló mese, amiből tanulni lehet. Nagyon jó, hogy Mulan kilóg a főhősök között, mert nem őt kell megmenteni, amiért lány, hanem ő ment meg másokat.

2017.05.22 NLHF

Gyerekként is jobban szerettem azokat a meséket, amikben a főhősnő nem csak annyiból állt, hogy szépen énekelt, csinos volt és kedves, hanem vannak igazi jellemvonásai. Ez a mese humoros és igazi értékeket képvisel

2017.10.13 Bogii

Az egyik kedvenc mesém, zseniális. Szórakoztató és tanulságos, Mulan önfeláldozása és fejlődése szerintem mindenki előtt példaértékű, hogy a kiváló betétdalokat és mellékszereplőket ne is említsem.

2017.07.10 Kadinta

Ez a legjobb Disney-mese valaha. Szó sincs gyenge, de csodaszép királylányról, aki vár a szőke hercegére, hogy megmentse. Mulan kiáll magáért. IMÁDOM!

2019.06.03 gyjudit

Az egyik kedvenc Disney mesém a korszakból. Nem csak a zene jó és a történet fordulatos, de az egyik legkorábbi olyan "hercegnő" aki nem csak ült a fenekén és várta, hogy megmentsék.

2018.07.21 Labodix

Köszönöm Disney, hogy végre egy ilyen tökös, a szeretteiért és az elveiért harcoló női karaktert dolgoztatok ki! Shang pedig eszméletlen dögös! :D

2018.09.14 Szhandee

Ez a mese még felnőttként is remek szórakozást nyújt.

2015.04.11 Domino

Nem kedvelem a Disney-világot, de az tagadhatatlan, hogy gyerekként élveztem ezt a mesét, a kedvenc karakterem pedig Mushu volt. Ezeket az idegesítő, a sztorit egyébként ritkán előre vivő karakterek közül szerintem ő volt az egyik legerősebb a Disney... Több