Mulan

Mulan

2023.04.29 Juli@

Csodálatos történet, gyönyörű megvalósítás! Minden korosztálynak ajánlott!

2017.11.02 indingo

Remek kis Disney mese, nem a megszokott. Habos-babos ruhás királylányos fajta, annál sokkal komolyabb és az keleti hatás is nagyon különlegessé teszi a történetet.

2020.10.16 Timon

A régebbi Disney-rajzfilmek közül ez ugyan nem a fő-kedvencem,de ettől függetlenül nagyon tetszett.Mushu szerintem nagyon vicces figura,de a többi karakter is kedvelhető,és végig igényesen megrajzolták.

2017.08.08 Orosz István

Nagyon megható, és egyben szórakoztató történet. A tücsök, és a sárkány duója is nagyon vicces. Én csak ajánlani tudom, aki nem látta nézze meg csalódni nem fog benne.

2019.03.14 dailyfilmsan

Azon Disney rajzfilmek egyike, melyekben nem túl morbid háttérsztorit alkottak a készítők a film főhősnőjének. Azért is jó, mert nem a sanyarú sorssal kezdik a történetet. Egy más kultúrával találkozunk, ami miatt érdekessé is válik. Szép a grafika ... Több

2019.08.01 Ms. Akárki

Egyik legjobb Disney mese. Ritka, hogy egy erős független, nem megmentésre váró nőt tesznek főszereplővé. Egyedi és látványos mese, ahogy beépül katonának, hogy megmentse idősödő apját a csatatértől. A zenék gyönyörűek.

2021.10.20 Képkockák

Mushu.

2016.06.05 AngelCass

Nagyon szórakoztató és érdekes mesefilm. Mulan eltér a Disney féle női karakterektől a pozitív irányban ,a történet feminim, megmutatja hogy a nők is lehetnek egyenrangúak, tiszteletreméltóak még egy olyan országban is mint Kina. A védő sárkányon jó... Több

2018.03.22 hackerjulcsi

Musut imádom nagyon. Hihetetlen női energiák vannak Mulánban és szerintem nagyon fontos, hogy a kislányok ne csak a hercegnők báját és szépségét lássák, hanem a Mulánhoz hasonló nőkben rejlő erőket is.

2019.07.09 Bizsu82

Akkori mesefilmek között szerintem ez egy jó alakítás volt. Nyilvánvalóan most már nem állja meg a helyét mai gyerekek világában. De szerintem ettől függetlenül korában egy jó alakításnak számított.

2018.10.05 Csillagpor

Remek klasszikus Disney mese, nem klasszikus főhős karakterrel. Végre egy női Disney karakter aki életképes egy naaaagy és erős szőke herceg nélkül is:D Kedvencem Mulán. És az a jó mese amiból azért tanulni is lehet, ebből pedig kifejezetten lehet. A zeneszámok magyarul pedig zseniálisak szerintem.

2016.04.25 Zsceeeka

Egyike a fantasztikus "régi" Disney meséknek, nagyon szépek a dalok, és a történet sem tipikus hercegnős sztori. A keleti kultúra feldolgozását / bemutatását pedig különösen jó ötletnek tartom, így még inkább ki tudott lépni ez a rajzfilm a megszokot... Több

2019.02.18 szabomarc

Az egyik kedvenc Disney-mesém a sok közül. Nagyon jó a történet, tanulságos is, kitartásra ösztönzi az embert. A dalok ugyancsak megszokottan jók, a rajzokkal egyetemben.

2015.06.21 emesejuhasz

Kedvenc gyerekkori mesém, milliószor láttam :)