Senki sem tudja, hogy itt vagyok

Senki sem tudja, hogy itt vagyok

Nadie Sabe Que Estoy Aquí

Jorge Garcia

Memo egy elhagyatott chilei bikrafarmon él, a világ pedig mit sem sejt gyönyörű énekhangjáról. Vajon mi fog történni, ha egyszer végre valaki meghallgatja?
Jorge Garcia, a Lost sztárjának filmje június 24-től magyar nyelven is a Netflix… Több

Rendező: Gaspar Antillo
Ország: Chile
Premier: 2020.04.15. | Netflix (2020.06.24.)

KULCSSZAVAK

2023.07.30 Fikatours_blogger

Amolyan művészfilm féle

Vontatott, fárasztó, és ráadásul (nyilván koncepció) még a gyönyörű tájat is csak felhős szürkületben mutatja nekünk. Viszont felettébb vicces az első két értékelő véleménye az adott pont függvényében.

2023.02.24 puszta

Szépen elkészített film, semmi eltúlzott drámaiság (van valami nyugodt – nehezen megnevezhető – hangulata), érthető, átérezhető (mondjuk a zeneiparban dolgoztam…), jó a történetvezetés, a végkifejlet.

2020.05.01 Randallot

Ez a film egyszerűen teljesen lehangolt...annyira elkeserítő már csak így külső szemlélőként nézni a főhőst. Szóval mindenképpen érdemes ráhangolódni, de szerintem nagyon mély nyomot hagy maga után a film.

2020.06.04 putty

Összességében nagyon kellemes meglepetés volt a film, de szerintem egy kissé felejtős ez a történet. Remek alakításokat láthattam, de nekem ez valahogy kevés volt ahhoz, hogy megmaradjon bennem.

2020.04.25 Róbert Nézhetetlen

A cselekmény nem nagy szám, ennek a filmnek a varázsa sokkal inkább az egész történetet átható magány remek megjelenítésében van. A tömény melankolikus hangulatot szinte szinte egy csapásra beteríti a felemelő befejezés. Akinek van türelme kivárni ez... Több

Selena: A sorozat
2020