Nekem 8

Nothing to Lose

2022.07.11 kevelin

A két különböző karakter adja meg a filmnek azt a báját, amitől nézhetővé, sőt élvezhetővé válik. Nem mai darab, de korának abszolút nézhető vígjátéka volt.

2021.04.27 uniterra

Könnyed, mosolyogtató szórakozás. Pont az, amire épp vágytam. :)

2022.08.25 stewie_griffin_2005

Nagyon jó kis akció-vígjáték, a két főszereplő nagyon illik egymáshoz, lehetett volna még közös filmjük. A története nem egetrengető, de a hangulatát nagyon eltalálták, és jók a poénok. 9/10

2016.04.19 D. Shaday

Életem legjobb vígjátéka! Meg sem tudnám mondani, hányszor láttam már, de mindig szétröhögöm magamat rajt.a Pedig az egészben nincs semmi újdonság vagy eredetiség, de a már meglévő paneleket és sablonokat olyan mesterien pakolja egymásra, hogy az példa nélküli. A pókos jelenet pedig filmtröténelem.

2016.08.07 VFTS

Martin Lawrence egyik legjobb filmje. Nagyon jó film, annak ellenére, hogy a történet elég kiszámítható.

2017.06.15 a-arnold

Egy igazi ütős akció vígjáték :) Többször láttam, és nagyon frankó film!

2018.07.07 oneminute

Az elő film, amit számítógépen néztem meg annó. Kicsit fárasztó és erőltetett itt ott, de azért egyszer meg lehet nézni vígjáték.

2017.05.17 Zoer8993

Az ilyen filmnél tudom azt mondani, hogy kiválóan szerepelt mert berántott egy olyan világba ahonnan nem is eresztett a film végéig. Látványos volt és egyszerű de nagyszerű. Kár kihagyni egy ilyen izgalmas és fordulatos filmet.

2019.02.07 vyctoria79

A magas gazdag kétbalkezes fehér és az alacsony csóró fekete párosításból remek komédia született. Nem lehet nem kedvelni őket. Ha egy kis vidámságra vágysz, mindenképpen nézd meg.

2015.12.20 fazsuzso

Nagyon szeretem ezt a filmet, de nem értem mi értelme egy filmet újraszinkronizálni, ha tök jó az eredeti. Nagyon béna és szokatlan Tim Robbins új hangja.