Nincs kettő négy nélkül

Non c'è due senza quattro

2015.06.24 Newyqrk

Nem értem miért nem max pontos! minden dicsérgeti és kapja 3-4 csillagot. ébredjetek fel. Ez/ezek a VILÁG LEGJOBBJAI . És az ahogy meg oldva hogy 4 en vannak azok a jelenetek is remek munkára utalnak. Jobbat nem is kívánhatnék mint a kedvenceimből 4et

2015.10.11 Siriusalias

A Bud Terence filmek közül a legfantáziadúsabb jómagam úgy gondolom, hogy ehhez a filmhez színészi kvalitás is kellett, nem csak a szokásos csihi-puhi. A rajongók azok úgyis látták már, de aki nem az annak is ajánlom gyerekkorom egyik legjobb filmjét, jó mulatást hozzá. Fogyasztható hozzá némi babos rizs.

2015.03.18 idefix

Ezt a párost egyszerűen nem lehet megunni, minden filmjüket imádom. Ez sem kivétel, tele van poénnal és fordulattal. Kihagyhatatlan.

2015.03.18 Mmaarrttoonn

A fiupáros hozza benne a formajat, nem csalodtam benne. Igazi klasszikus, kihagyhatatlan vigjatek. Tele van jo poenokkal, csak ajanlani tudom.

2016.11.09 tjanika

Emlékeim szerint talán ez a második film amit láttam a két pofozógéptől. Máig meghatározó film az életemben. Sokat idézek belőle és évente 2-3 (de lehet még több) alkalommal meg is nézem. :) Lehet,hogy függőség,de inkább ez, mint a cigi.

2015.08.10 Petya1995

hát ezeket a filmeket nem lehet megunni . minden korosztálynak jó és évtizedekig vagy évszázadokig még imádni is fogják az emberek . amint meglátok a Tv-ben egy Bud Spencer és Terence Hill filmet végig is nézem .Imádom a filmjeiket.

2015.02.14 FCSZ

Én nagyon szeretem Bud Spencer és Terence Hill filmjeit, és ez sem lóg ki a sorból. Hihetetlen, hogy milyen jól "sokszoroszták" a főszereplőket, pedig nem ma készült a film... Nagyon izgalmas és vicces film minden korosztálynak!

2016.06.07 haga

A klasszikus páros talán legjobbja ha nem láttm vagy tucatszor akkor egyszer sem. Ha olyan egyáltalán ebben az országban, aki ne látta volna?? Ha leadják, mindig ott ragadok előtte.