Timcsi   2020. 09. 10.

Én inkább fárasztónak érzetem a filmet. Egy lassú szerelmes történet is lehet jó, de itt valahol csak a szenvedést láttam.

indingo   2020. 02. 18.

Eléggé melankólikus hangulatú film, aminek nincs egy nagy ívű története. Az elején zavaróan sokat nevetgélnek. Az érzelmi vonal sem volt valami erős.

Lonka   2020. 03. 05.

Nem az a megszokott romantikus történet, Keserű és fájdalmas, pont mint az életben.

zsirafcica   2018. 05. 26.

Egész jó film, habár néhol egy kicsit unalmas. Inkább azt tartom benne említésre méltónak, megrázónak, hogy ez az egész, a szerelem, mit nagyon sokan egy életen át keresnek, de sosem találnak meg, majdnem elveszett egy jelentéktelen kis papírfecni mi... több»

Ancsi   2015. 03. 24.

Aki volt őrülten szerelmes annak tetszeni fog ez a film. De lesz akinek idegesítő lesz. :) A romantikus lelkületűeknek merem ajánlani, ők nagyon szeretni fogják, de a többiek is tehetnek vele egy próbát.

Jennifer Lawrence
Alex Kingston