P-Valley

A sorozat a Dirty Delta sztriptíztáncosainak mindennapi életét követi nyomon.

(qwer)

Premier: 2020.07.12.

1. évad (2020) - 8 epizód
2. évad - 2 epizód

KULCSSZAVAK

2022.01.12 danda115

Élveztem a sorozatot, szórakoztató, a lányok tehetségesek és gyönyörűek és Clifford nagyon vicces. Nem való mindenkinek, de engem lefoglalt.

2022.01.11 Cercei

Hát nem ez a legélesebb kés a sorozatok között, az biztos, de amúgy meg egy esélyt lehet neki adni. A hangulat és a csajok elviszik a figyelmet arról, mennyire semmilyen az egész.

2021.12.07 despy

Néhány részbe beletelt, míg megjelent valami, amit sztorinak lehet nevezni, de megérte türelmesen várni. Egyedi, nagyon színes és szórakoztató élmény. Tudom ajánlani.

A sorozat a fiktív Chucalissa városban játszódik, az ugyanúgy fiktív Nonconnah megyében, a Mississippi deltájában. Elméletileg egy órányi autóútra található a Mississippi állambeli Tunicától.Szerző: Hupka Adrián

Az első évad hetedik epizódjában Andre (Parker Sawyers) sorban áll a Pynk előtt, és szeretne bejutni a klubba. "Azt hiszem, Obamát beengedem" - a biztonsági őr ezzel a megjegyzéssel engedi tovább. Sawyers 2016-ban, a Chicagói randevú – Az Obama-románc című filmben Barack Obamát játszotta.Szerző: Hupka Adrián