Chicagói randevú – Az Obama-románc

Chicagói randevú – Az Obama-románc

Southside with You

A Southside with You című film annak az 1989-es délutánnak a történetét meséli el, amikor a jövendőbeli amerikai elnök, Barack Obama először randizott Michelle LaVaughn Robinsonnal, a későbbi First Ladyvel Chicago déli vidékén.

(dulkap)

Premier: 2016.01.24.
Parker Sawyers
Parker Sawyers

2020.04.22 Jackob

Könnyed romantikus filmként még elmegy, de történelmi filmnek vagy életrajzi drámának nevezni enyhe túlzás. Helyenként unalmas, volt benne egy-két párbeszéd, amire felkaptam a fejem, de kb. ennyi az egész. Egyszeri kikapcsolódásnak megteszi.

2017.04.22 justynaw

Nem igazán sikerült kiemelkednie a romantikus filmek halmazából, szerintem csak azért lett felkapottabb, mert Obama a főszereplője. Talán annyiból érdekes, hogy eddig ismeretlen oldaláról is megismerhetjük kicsit a politikust, de filmként semmi extra.

(2016. 12. 11.)
Southside with You
Abszolút igazolhatónak látom, hogy Barack és Michelle kapcsolatát feldolgozzák a vásznon, hiszen ahogy a Fehér Ház fotósának képeiből is kitűnik, még évtizedek múltán is egy különleges kötelékről árulkodik a testbeszédük. És végeredményben jobban is járunk, ha inkább ezt a fotósorozatot pörgetjük végig a Southside with You helyett. 6/10... Több