A hercegnő

sptt   2020. 07. 17.

Nem szeretem a kosztümös filmeket, nem szeretem a romantikus drámákat, úgyhogy elég súlyos hendikeppel indult nálam ez a film. Engem is meglepett, hogy mindezek ellenére végig lekötött a film és összességében is tökéletesen elégedett voltam vele. Keira Knightley nagyon jó, Ralph Fiennes pedig magabiztosan hozza azt, amit kell. A film nem vontatott, csak a kornak és a drámának megfelelő a vonalvezetése, sebessége. Ha minden kosztümös dráma hasonló színvonalú lenne, talán meg is szeretném a műfajt. 7/10

Sissy   2015. 05. 20.

Imádom Keira Knightley filmjeit és a kosztümös filmeket is szeretem, de ez a film akkor is meglepően jóra sikeredett. Bár be kell vallanom, nem ilyen végre számítottam. Azt hittem, hogy mint a legtöbb filmnek, ennek is boldog vége lesz. A csalódásom ellenére is imádtam.