Lucy az égen (Lucy az égben)

Lucy in the Sky

2021.11.03 BoBamburg

Vontatott, unalmas és feleslegesen hosszú, tipikusan az a film, ahol 10 percenként megnézem, mennyi van még a végéig, és közben várom, hogy történjen valami számottevő vagy érdekes. Kivitelezésben akadtak érdekes megoldások kamerakezelés és vágás terén, de nem vagyok biztos benne, hogy jók is voltak.

2020.10.25 bbozsi

Túltolt, értéktelen film; kidolgozatlan, lárvaként is érdektelen és elég hiteltelen aspektusokaival foglalkozik az űrutazás, mint csúcsélmény utáni ürességgel. A legvégének nem sok köze van a filmhez - ez a javára válik - és itt már egy-két jó filmrím is előjön.

2020.09.02 BalogJoe

Volt értelme?

A film a nők azon korszákáról szól, amikor még épp a topon vannak, de bizonyítani akarják ezt a külvilágnak és önmaguknak egyaránt, mert már érzik a középkor szelét. Natalie Portman szuper jó, akárcsak a zene. És ennyi! Nem tudom, hogy a témát meg kell-e filmesíteni, és ha igen, ilyenképp-e? Semmi érdekeset nem nyújt a film, és különösebb mondanivaló nélkül unalmas.

2020.04.01 Yosihiro

Lucy in the Sky

Megtekintettem ezt a filmet, és igazából azt mondom, hogy a sci-fi kategóriát kicsit elkerülték a látottak. Bár hozzá kell tennem, hogy az űrben is játszódnak jelenetek, de kérem... Szóval visszatér a Földre a főhős, és én azt mondom, nem a realitás... Teljes kritika

2020.03.08 jazzy

Számomra unalmas és vontatott volt, amit még Natalie Portman egyébként remek alakítása sem tudott felülírni. Kár érte, sokkal többet vártam tőle.

2020.03.01 EDUARD98

Ez egy nagy katyvasz, amiről szerintem az alkotók sem tudták eldönteni, mi is szeretne lenni. A tartalom és a főszereplő (!) alapján egy mély, drámai sc-fi-féleségre számítottam, ehelyett egy vontatott és jellegtelen filmet kaptam. Időpocsékolás.