Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login

bbozsi   2020. 10. 25.

Túltolt, értéktelen film; kidolgozatlan, lárvaként is érdektelen és elég hiteltelen aspektusokaival foglalkozik az űrutazás, mint csúcsélmény utáni ürességgel. A legvégének nem sok köze van a filmhez - ez a javára válik - és itt már egy-két jó filmrím is előjön.

BalogJoe   2020. 09. 02.

Volt értelme?

A film a nők azon korszákáról szól, amikor még épp a topon vannak, de bizonyítani akarják ezt a külvilágnak és önmaguknak egyaránt, mert már érzik a középkor szelét. Natalie Portman szuper jó, akárcsak a zene. És ennyi! Nem tudom, hogy a témát meg kell-e filmesíteni, és ha igen, ilyenképp-e? Semmi érdekeset nem nyújt a film, és különösebb mondanivaló nélkül unalmas.

Yosihiro   2020. 04. 01.

Lucy in the Sky

Megtekintettem ezt a filmet, és igazából azt mondom, hogy a sci-fi kategóriát kicsit elkerülték a látottak. Bár hozzá kell tennem, hogy az űrben is játszódnak jelenetek, de kérem... Szóval visszatér a Földre a főhős, és én azt mondom, nem a realitás... teljes kritika»

jazzy   2020. 03. 08.

Számomra unalmas és vontatott volt, amit még Natalie Portman egyébként remek alakítása sem tudott felülírni. Kár érte, sokkal többet vártam tőle.

EDUARD98   2020. 03. 01.

Ez egy nagy katyvasz, amiről szerintem az alkotók sem tudták eldönteni, mi is szeretne lenni. A tartalom és a főszereplő (!) alapján egy mély, drámai sc-fi-féleségre számítottam, ehelyett egy vontatott és jellegtelen filmet kaptam. Időpocsékolás.

Zazie Beetz
Jon Hamm
Natalie Portman

A film összbevétele 325 950 dollár volt (imdb.com).

Miután Natalie Portman visszalépett a szerepléstől, a helyét Reese Witherspoon vette át, azonban a színésznő a Hatalmas kis hazugságok második évadának forgatása miatt végül mégsem tudta vállalni a filmet, így került újra a képbe Portman.

A visszavonult asztronauta, Marsha Ivins élesen bírálta a film alapvetését, szerinte ugyanis még az űrben töltött hosszabb idő után sem veszítik el az űrhajósok a realitásérzéküket, miután visszatérnek a Földre.

A Lucy az égen Noah Hawley rendezői debütálása.

A film eredeti címe 'Pale blue dot' (Halványkék pont) volt.