Palmer

Egy szabadlábra helyezett elítélt és egy nehéz családi körülményekből érkező kisfiú különleges barátságot köt.

(Hupka Adrián)

Rendező: Fisher Stevens
Forgatókönyvíró: Cheryl Guerriero
Premier: 2021.01.29.

KULCSSZAVAK

2021.04.02 elekm90

Szép kis történet, alapvetően tetszett, az egyetlen gondom vele, hogy eléggé kiszámítható, nem tartogat túl sok meglepetést. A kémia Justin Timberlake és a kisfiút alakító Ryder Allen között tök jól működött.

2021.02.04 macuska

Egy kicsit közhelyesen indul a sztori, de aztán bebizonyítja, hogy túl tud lépni rajta, és egy igazán eredeti produkció válik belőle Justin Timberlake kiváló alakításával.

2021.01.30 Bence

Nem sejtettem, hogy ennyire erőteljes alakításokkal találom majd magam szemben. Jó a történet, jó a rendezés, jók a szereplők - megnézésre nagyon tudom ajánlani.

Justin Timberlake és Juno Temple korábban Woody Allen Wonder Wheel: Az óriáskerék című filmjében szerepelt együtt.Szerző: elekm90

A Samet alakító Ryder Allen első egész estés filmszerepe. Szerző: elekm90

A filmet 2019. november 9. és december 13. között forgatták az Egyesült Államokban, Louisiana államban.Szerző: hp

(2021. 02. 11.)
A kisfiú, akiből hercegnő lett
Olyan, mint maga az Apple, aki forgalmazza: próbál elitnek és prémiumnak tűnni, de közben kínosan ügyel arra, hogy a lehető legtöbb ember számára befogadható maradjon. Nézhető, aranyos, de semmi több. Több
Mint egy pillangó
2021