
Vélemények (4)
A sorozat alapvetése izgalmas. A címadó verseny – ahol a résztvevők őrült kihívásokat teljesítenek – tartja lázban egy texasi kisváros végzős diákjait, ahonnan keveseknek sikerül kitörniük. A tétek és a félelmek emelkednek, csak a végső győztes nyerh... Több
Szerintem szórakoztató volt, és nem okozott gondot ledarálni a részeket. Nyilván nem egy mestermű, de időtöltésnek nem rossz.
Furcsa volt, hogy megint 30 éves színészek játszanak tiniket, de elengedtem. Itt-ott furcsák voltak a párbeszédek, nem igazán természetesek, illetve az első rész bődületesen rossz, de aztán beindul, és tudom ajánlani a hibák ellenére is.