Phantom

Egy orosz atomtengeralattjáró titokban komoly betegségben szenvedő kapitánya (Ed Harris) egy új küldetés miatt újra elhagyni kényszerül családját. A szigorúan titkos misszióban könnyen lehet, hogy az egész emberiség jövője a tét, miközben a múlt árnyaival is kénytelen lesz újra felvenni a harcot egy illegálisan ténykedő KGB csoport vezetője (David Duchovny) miatt. A rendkívüli férfi ezúttal szinte lehetetlen esélyekkel szembesül

Zene: Jeff Rona
Premier: 2013.03.01.

2015.06.15 FunBoi

Sokkal többet vártam, mint unalmat unalmat és megint csak unalmat egy elbarmolt befejezéssel. Duchovny még elment, de a többi amerikai, orosz akcentusra és szovjetesre játszva elég cink volt.

2015.01.23 Sniper

Egy klausztrofób érzéseket keltő thriller a harmadik világháború és egy orosz tengeralatti atomkatasztrófa határvidékéről. Az egész fuldoklik a rossz forgatókönyvben és a béna dialógusokban, a színészek nincsenek jól instruálva. A karakterek irtó laposak. Ez a film a megtestesült alkotói impotencia.

David Duchovny részben ukrán. Apai nagyapja kievi.Szerző: magyaristvan

A "Duchovny", név egy orosz szó, angolul "spiritual"-t jelent. Magyarul pedig "spirituális" / "szelemi" / "lelki".Szerző: magyaristvan

A film újra összehozza David Duchovny-t és Lance Henriksen-t. A két színész az X-akták és a Millennium sorozatokban játszottak főszerepet és mindkét sorozat alkotója és producere Chris Carter. A két színész által megformált karakterek egy speciális, úgynevezett "cross-over" rész során találkoztak a Millennium sorozaton belül.Szerző: magyaristvan