Deku   2017. 07. 17.

Sokkal jobb, izgalmasabb és fordulatosabb háborús filmet is láttam már. Természetesen nem rossz, csak nekem ez nem ütött akkorát. Egyszer nézhető kategóriája van.

harnas1207   2018. 11. 21.
Klasszikus

Alap mű, csak ajánlani tudom mindenkinek.

MidoD7   2019. 04. 06.

Húztak egy merészet, és lássuk be, nem lett olyan, amilyet várhatóan kaphattunk is volna. De el kell ismerni, egyszeri szórakozásnak megtette, max. nem lesz maradandó élmény.

sabnock666   2019. 01. 26.

Az etalon nekem még mindíg a Szakasz.Ez a film sem volt rossz,de valahogy a lényege nekem nem igazán jött át.Persze akció van benne bőven,tehát aki ezt szereti,hajrá...

Nathan03   2016. 02. 11.

Hihetetlenül jó háborús film. Minden a helyén van a történet a látvány a színészi alakítások kellő képen érezhető a dráma. Tényleg nagyon jó csak ajánlani tudom mindenkinek aki szereti a háborús filmeket.

A film megtalálható a Steven Jay Schreider által összeállított "101 War Movies You Must See Before You Die" (Magyarul annyit tesz: 101 Háborús film, amit látnod kell, mielőtt meghalsz) című könyvben. (2009)

A könyvben szereplő 100 kulcsfigurából csak 39 jelenik meg a filmben (máskülönben a film túl hosszú lett volna).

(Menyét Ibolya)

George W. Bush egyik kedvenc filmje.

(Menyét Ibolya)