Királynő

Queen

2017.10.23 Deku

Bitangosan elsütöttek mindenféle nagy ágyút, hogy ez a film egy remek bevállalható film legyen. Nagyon telitalálat lett ez a film. Nehezen tudnék bármi negatív dolgot megemlíteni róla.

2016.10.12 e-batta

Le a kalappal Kanana Ranaut előtt

Ezt a filmet rengetegszer meg fogom még nézni. Feldobta a napomat! A zenék isteniek! A sztori meg történhetne bárkivel, annyira nemzetközi; a hazájában másodrendű, szinte szolgai elnyomásban nevelkedő lány, aki szó nélkül engedelmeskedik mindenkinek,... Teljes kritika

2015.02.28 ocso

Mozgalmas, felüdítő, vidám film. Kizökkent a mindennapokból. Aki szereti úgy általánosságban az indiai filmeket, bátra tegyen vele egy próbát.

2016.05.07 anita9215

Rettenetes módon favoritom lett ez a film, tökéletesen hozta azt, amit elvártam tőle és csúcs kikapcsolódást biztosított arra az időre, amíg tartott. Nem kellett csalódjak a színészekben sem. Ez teljesen pozitív.

2015.06.10 veszi.peter

Egy kicsit csalódás volt számomra ez a film, igaz nem vagyok hozzászokva az indiai filmekért. Sokan rajonganak érte, én számomra ez most nem jött át. Ellenben a 3 idiots-al.

2015.04.19 KeriPeti

Odavagyok Bollywoodért, az indiai filmekért. Mindegyik (vagy legalább is nagyon sok) értéket képvisel, amit a sok amerikai tucatfilm nem mondhat el magáról. Ez is egy ilyen darab. Felüdítő, aranyos, szép, remek színészi játékkal és történettel.

2015.01.28 saca79

Hát ebbe nem nagyon volt tánc de azért jo volt tetszett valamennyire