Ripper Street

Ripper Street

2018.03.10 Evok1909

A hangulata, a zseniális. Szinte érzem az utcák szagát, a levegő nyirkosságát. A karakterek is meggyőzőek.

2017.08.22 Deku

Engem ami ebben a sorozatban rögtön megfogott az az, hogy milyen élethűen adják vissza azt a kort. A színészek kimértek de ha kell elsütnek pár poént. Nagyszerű krimi sorozat.

2016.01.17 beero88

Ritka nagy sorozat nagyon jól megfogták az akkori londont és külön kedvelem ezt a hasfelmetszős témát. Szerintem minden egyben van ahhoz hogy kapjunk egy kemény nyomozós sorozatot.

2016.10.16 hell.l

Nagyon jó a sorozat hangulata, a korszak, amelyben játszódik nagyon jól filmre van véve. Jók nagyon a karakterek és az egyes epizódok is izgalmasak és fordulatosak.

2015.06.05 Mr. Z

Az első részt néztem még csak meg de az nagyon tetszett. A régi londoni hangulat és az a nyomozás nagyon bejött. Kíváncsian várom mit tartogat még a sorozat.

2015.08.24 Gríz

Az egyik legjobb nyomozós sorozat, nálam instant kedvenc lett. Nagyon hangulatos, remek a színészgárda és a történet is kellően fordulatos és érdekfeszítő. Bár engem itt is elsősorban az atmoszféra ragadott magával. Ezt azért nagyon összerakták.

2014.10.29 Zsombi

Engem már a pilottal megnyertek, nem is volt kérdés, hogy maradok az évadra, és amikor bejelentették, hogy elkészül a második is, kimondottan örültem neki, bár nem lepődtem meg. Az lett volna a fura, ha egy ilyen erős szériát elkaszálnak. Egyébként é... Több

2016.02.16 KingPin

Ami elsőre feltűnt, hogy iszonyat jól visszaadták a korabeli London hangulatát. Persze, hogy is tudhatnám, milyen volt az, de azok alapján amit láttam, én mindent elhittem, ez pedig mindenképp egy jó jel. Jól oldották meg a nyomozást is, ami modern e... Több