Vélemények: Ripper Street (2012)

Evok1909   2018. 03. 10.

A hangulata, a zseniális. Szinte érzem az utcák szagát, a levegő nyirkosságát. A karakterek is meggyőzőek.

Deku   2017. 08. 22.

Engem ami ebben a sorozatban rögtön megfogott az az, hogy milyen élethűen adják vissza azt a kort. A színészek kimértek de ha kell elsütnek pár poént. Nagyszerű krimi sorozat.

beero88   2016. 01. 17.

Ritka nagy sorozat nagyon jól megfogták az akkori londont és külön kedvelem ezt a hasfelmetszős témát. Szerintem minden egyben van ahhoz hogy kapjunk egy kemény nyomozós sorozatot.

hell.l   2016. 10. 16.

Nagyon jó a sorozat hangulata, a korszak, amelyben játszódik nagyon jól filmre van véve. Jók nagyon a karakterek és az egyes epizódok is izgalmasak és fordulatosak.

Mr. Z   2015. 06. 05.

Az első részt néztem még csak meg de az nagyon tetszett. A régi londoni hangulat és az a nyomozás nagyon bejött. Kíváncsian várom mit tartogat még a sorozat.

KingPin   2016. 02. 16.

Ami elsőre feltűnt, hogy iszonyat jól visszaadták a korabeli London hangulatát. Persze, hogy is tudhatnám, milyen volt az, de azok alapján amit láttam, én mindent elhittem, ez pedig mindenképp egy jó jel. Jól oldották meg a nyomozást is, ami modern e... több»

Gríz   2015. 08. 24.

Az egyik legjobb nyomozós sorozat, nálam instant kedvenc lett. Nagyon hangulatos, remek a színészgárda és a történet is kellően fordulatos és érdekfeszítő. Bár engem itt is elsősorban az atmoszféra ragadott magával. Ezt azért nagyon összerakták.

Zsombi   2014. 10. 29.

Engem már a pilottal megnyertek, nem is volt kérdés, hogy maradok az évadra, és amikor bejelentették, hogy elkészül a második is, kimondottan örültem neki, bár nem lepődtem meg. Az lett volna a fura, ha egy ilyen erős szériát elkaszálnak. Egyébként é... több»