Advertisement
Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Evok1909   2018. 03. 10.

A hangulata, a zseniális. Szinte érzem az utcák szagát, a levegő nyirkosságát. A karakterek is meggyőzőek.

Deku   2017. 08. 22.

Engem ami ebben a sorozatban rögtön megfogott az az, hogy milyen élethűen adják vissza azt a kort. A színészek kimértek de ha kell elsütnek pár poént. Nagyszerű krimi sorozat.

beero88   2016. 01. 17.

Ritka nagy sorozat nagyon jól megfogták az akkori londont és külön kedvelem ezt a hasfelmetszős témát. Szerintem minden egyben van ahhoz hogy kapjunk egy kemény nyomozós sorozatot.

hell.l   2016. 10. 16.

Nagyon jó a sorozat hangulata, a korszak, amelyben játszódik nagyon jól filmre van véve. Jók nagyon a karakterek és az egyes epizódok is izgalmasak és fordulatosak.

Mr. Z   2015. 06. 05.

Az első részt néztem még csak meg de az nagyon tetszett. A régi londoni hangulat és az a nyomozás nagyon bejött. Kíváncsian várom mit tartogat még a sorozat.

A sorozatban néha feltűnik a háttérben a Londoni kristálypalota is, amit egy kiállításra építettek fel 1851-ben a Hyde Parkban.

(Pirospingu)

A sorozat két évadának elkészítésében a statisztákkal együtt ötezren vettek részt.

A Ripper Streetet a Radio Times olvasói a legjobb a legjobb kábeles sorozatnak választották. A széria 7500 szavazatot kapott.