Játssz egy Xiaomi Redmi Note 4-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

KATE  2017. 11. 12.

Szájbarágós film, amiből tökéletesen hiányzik a szenvedély és az erő. Hatalmas kár érte, pedig igen nagy várakozásokkal ültem be rá. Eddig talán az év csalódása számomra, pedig higgyétek el, nem halálos iramban filmeken nevelkedtem.

Denisqoo  2017. 11. 10.

Nekem alapjában véve nagyon tetszett a hangulata, mindig szeretem, ha egy jelentős fickóról filmet készítenek, de nem tudom...valahogy túlságosan sekélyesnek éreztem, egyoldalúnak. Egy ilyen nagy alakot nem lehet csupán egy szemszögből bemutatni. Szerintem érdemes megnézni, de nem vagyok benne biztos, hogy mindenkinek maradandó filmélményt nyújt majd.

michal  2017. 11. 09.

Fú, ebból a sztoriból egy ilyen filmet összehozni, hát az művészet, és nem jó értelemben. Pocsék, unalmas, tökéletesen érdektelen mozi, ami nem méltó a művészhez, akiről a címét kapta.

Séverine Caneele
Izia Higelin
Izia Higelin
VOX.hu - Rodin - Az alkotó
Mintha az alkotók egy iskolai tankönyv életrajzi cikkelyét próbálták volna meg leforgatni. 50/100