Macskaland

Macskaland

Mon chat et moi, la grande aventure de Rroû
Nereida

Clémence és cicája, Rroû útját követhetjük nyomon, amint elhagyják Párizst, hogy vidéken töltsék az ünnepeket. Rroû élvezi a vadonban való életet, és összebarátkozik Câline-nal, egy fehér cicával, aki az erdőben… Több

Ország: Franciaország, Svájc
Premier (HU): 2023.09.14. | Telekom TVGO (2023.11.30.)
Forgalmazó: ADS Service

KULCSSZAVAK

2023.09.24 Nereida

Úgy ültünk be a 6.5 éves lányommal, hogy egy könnyed szombat délutáni filmet fogunk látni. Imádjuk a cicákat, az előzetes is tetszett. Ehhez képest teljesen lehangolva jöttünk ki, magunk alatt voltunk estig. Volt itt minden: válás, hazudozás a gyerek... Több

2023.09.15 tomvétsz

Szerintem ennél aranyosabb filmet aligha kapunk már az idén. Mindenképp érdemes beülni rá a családdal!^^

2023.09.14 qwertz

Imádom a cicákat, ez a film engem kilóra megvett. Szóval, imádtam a filmet is oda-vissza.

2023.09.17 Katalin402474 Nézhetetlen

Gyerekhorror

Kijöttunk a filmről, bárcsak be se mentünk volna, nem voltunk ezzel egyedül. Összefüggéstelen, ostoba, félelmet és feszültséget fenntartó film. Ott jöttünk ki, hogy a kislány, aki elindul éjszaka az erdőbe, hogy megkeresse a cicáját, akit ő zárt ki büntetésből, mert elfogott egy egeret..., egy vadkan elkezdi üldözni, akinek kicsinyei vannak, kétszer is megteszi, majd amikor éppen felnyársalná a kislányt, távolról fejbe lövik a malacot... többet nem spoilerek, de ez a film gyerek akciófilmnek ostoba, gyerekhorrornak meg minek. Átszúrt, megcsonkított gyerekjátékokkal kezdődik a film, ott kellett volna kijönni. Aki 6+-t adott rá, vagy nem látta a filmet, vagy pszichés betegsége van, és el kellene mozdítani a helyéről. Legalább 10-en jöttünk ki a filmről.

2023.09.24 Ágisalga Nézhetetlen

Ez mi???

Zavaros, érthetetlen, elnyújtott, nem tudom, milyen célt szolgáló alkotás. Macskásként pedig felelőtlenségnek tartom a film üzenetét, miszerint engedjük csak szabadon őket, hadd szaporodjanak, és éljenek „boldogan”. Kidobott pénz volt a mozijegy ára.

A film 40 998 095 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 677 962 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Ronja, a rabló lánya
2024