Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Annuska   2020. 10. 17.

Engem érdekelt volta, hogy hogyan jutottak idáig a szereplők. Hogyan sodródtak el egymástól. A sorozat története újszerű volt, a részek tartalmasak.

indingo   2020. 08. 18.

A hibái ellenére is szerettem a sorozatot. Rövid és egyszerű, de maga a szerelem meg rohadt bonyolult. Sajnálom, hogy nem lesz második évad, bár így van rendjén.

Greeta   2020. 08. 28.

Az tetszett benne, hogy mindkét főszereplőnek vannak hibái, amelyeket nem is titkolnak és a színészek is tudtak azonosulni a karakterrel. Külön örültem, hogy nem brutál csinos és extra jóképű, hanem hétköznapi embereket játsszák a szerepeket.

Lonka   2020. 09. 17.

Picit lehetett volna kerekebb és konkrétabb a története. Elindult egy szálon, de nem igazán volt érthető mi miért történik. Ez később tisztult, de úgy érzetem, hogy felesleges történések kerültek bele a sorozatba, amire a végén nem kaptunk válaszokat.

petraszab   2020. 09. 02.

Nagyon kedvelem Domhnall Gleesont, szerintem egy tehetséges színész és nem az a megszokott arc. A sorozat egyszer nézős, arra jó. A vége tartogat meglepetéseket.

Domhnall Gleeson

Ironikusan sorsszerű, hogy a Futás két olyan emberről szól, akik egykori legbensőségesebb társuk előtt sem képesek felvállalni önmagukat, illetve azt, akivé a külön töltött 15 év alatt váltak, közben viszont maga a sorozat retteg attól, hogy felvállalja azt az utat, amelyet sallangmentesen, őszintén képviselhetett volna. több»