Futás

Futás

Run

1. évad (2020) - 7 epizód

Domhnall Gleeson

A Crashing, a Fleabag és a Megszállottak viadala a bizonyíték arra, hogy Phoebe Waller-Bridge és Vicky Jones együttműködéséből csakis kiváló sorozatok születhetnek. A Run című, legújabb sorozatukban fiatal szerelmesek kötnek nem mindennapi megállapodást; kitalálnak egy jelszót arra az esetre, ha… Több

Forgatókönyvíró: Vicky Jones
Premier: 2020.04.12. | HBO Max (2020.08.05.)

2020.10.17 Annuska

Engem érdekelt volta, hogy hogyan jutottak idáig a szereplők. Hogyan sodródtak el egymástól. A sorozat története újszerű volt, a részek tartalmasak.

2020.08.18 indingo

A hibái ellenére is szerettem a sorozatot. Rövid és egyszerű, de maga a szerelem meg rohadt bonyolult. Sajnálom, hogy nem lesz második évad, bár így van rendjén.

2020.08.28 Greeta

Az tetszett benne, hogy mindkét főszereplőnek vannak hibái, amelyeket nem is titkolnak és a színészek is tudtak azonosulni a karakterrel. Külön örültem, hogy nem brutál csinos és extra jóképű, hanem hétköznapi embereket játsszák a szerepeket.

2020.09.17 Lonka

Picit lehetett volna kerekebb és konkrétabb a története. Elindult egy szálon, de nem igazán volt érthető mi miért történik. Ez később tisztult, de úgy érzetem, hogy felesleges történések kerültek bele a sorozatba, amire a végén nem kaptunk válaszokat.

2020.09.02 petraszab

Nagyon kedvelem Domhnall Gleesont, szerintem egy tehetséges színész és nem az a megszokott arc. A sorozat egyszer nézős, arra jó. A vége tartogat meglepetéseket.

(2020. 07. 09.)
Menekülés önmagunk elől
Ironikusan sorsszerű, hogy a Futás két olyan emberről szól, akik egykori legbensőségesebb társuk előtt sem képesek felvállalni önmagukat, illetve azt, akivé a külön töltött 15 év alatt váltak, közben viszont maga a sorozat retteg attól, hogy felvállalja azt az utat, amelyet sallangmentesen, őszintén képviselhetett volna. Több