Sacrifice (2016)

Sacrifice

Rupert Graves
Radha Mitchell

BoBamburg   2018. 04. 07.

Kicsit csalódtam benne, mert horrornak van ugyan írva, de csak itt ott van némi köze ténylegesen a műfajhoz, inkább egy sötétebb tónusú thriller. Kissé lapos és kiszámítható :(

Buffy   2016. 05. 28.

Azt érzem a filmen, hogy tucatgyártásban készült, és bár nem tud semmi eredetit felmutatni, megpróbálnak elsütni egy bevált receptet. Új helyre költözik főhősünk, aki hamarosan egy hullába botlik, és a thriller már el is kezdődött...

petera050   2016. 09. 27.

Kicsit megjósolható a történet, még a csavarok is látszanak már jó messzireől, de Radha Mitchell miatt édemes megnézni. Ha ő van a képen, akkor megszletik a varázs, és még egy közepes thriller is nézhető lesz.

csenge   2016. 05. 27.

Hát ez jó rossz volt. Ígéretesnek tűnt, de semmit nem váltott valóra az ígéreteiből.

kuba.pal   2016. 06. 06.

Ez egy közepesen jó thriller, de semmi több. Voltak részek, amiket szerettem, de azért tud unalmas is lenni. A hangulat teetszett, de a logikai hibák kicsit megtörték varázst.

ordas   2016. 06. 18.

Nem rossz ez, csak éppen nem az élvonalból érkezett. Értékelni kell a színészek és az operatőr profi munkáját, még ha a rendezés ki is fogy néha a jó ötletekből, ez egy nézhető film.