Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Vélemények: San Franciscó-i zsaru (1968)

Berto49   2018. 11. 06.

Lehet, hogy a véleményem egyeseknél kicsapja a biztosítékot, de; ilyen unalmas zsarutörténetet – szerencsére – ritkán lehet látni. Egyetlen – bár számomra teljesen érdektelen jelenetsor– a tíz perces autósüldözés, amire az autóőrültek a nyálukat csorgatják. A rákban meghalt Steve McQueen színtelen játéka még csak tovább fakítja a filmet. Olvastam, hogy a nagy Steve utált szöveget tanulni, ezért szinte alig szólalt meg a filmben, helyette inkább verdákkal és motorokkal foglalkozott. Az említett hosszú jelenetben is ő vezetette a Mustangot, a biztosítótársaság legnagyobb bánatára. Nem csodálom, hogy eddig nem akartam megnézni, most is kár volt! Az eredeti címe "Bullitt" volt, de ismert címváltozata "A chicagói tanú" is.

chelseakori   2015. 02. 14.

Mindenkinek ajánlanám ezt a filmet,akik szeretik az igazi klasszikus autóshajszákat.Véleményem szerint ebben a filmben van az egyik legjobb,ugyanis a maiak össze-vissza vannak vágva,követhetetlennek emberi szemmel,ez pedig még tökéletes ebből a szempontból .