Yosihiro   2016. 05. 22.

Izgalmasnak nem mondanám inkább történős film. Igazából sem a történet sem a film nem tudott lekötni. A szinészi alakítások jó indulattal is csak 3 csillagot érdemelnek föleg Stallone és R. Hauer részéről és azt hiszem ezzel mindent elmondtam :)

Megtekintés: Minden filmsztárnak van olyan mozija, amit még sosem néztem meg elejétől végéig, vagy szimplán elfelejtettem. Stallone filmográfiájából több mozit ki tudok emelni. Egyik a Fantom az éjszakában, amelynek többször nekiültem, de valahogy tekergetésen kívül sok mindenre nem emlékszem belőle, talán, csak hogy Rutger Hauer többek között ezzel utazott át Hollandiából Amerikába. Természetesen indulásból megkapta a negatív főszerepet, mert az USA szereti az importált színészeket első körben a sötét oldal ügynökeként bemutatni. több»

Rutger Hauer első amerikai játékfilmje.

Állítólag Sylvester Stallone nem használt kaszkadőrt.