Álommeló

Second Act

2019.01.11 Bizsu82

Sablonos, egyszer nézhető laza dráma-vígjáték, semmi extra. Kiszámítható a sztori. van benne egy-két szórakoztató rész, de összességében unalmas. Nem igazán győzött meg, jobbra számítottam.

2019.11.26 Eniq

Összességében nekem tetszett, az előzetes alapján jobbat vártam, de úgy látom mindent belevágtak amit érdemes volt. Ennek ellenére azért nem mondanám, hogy rossz a film csak kicsit laposabb volt, mint amire számítottam. Kellemes kis délutáni kikapcsolódáshoz jó.

2019.07.10 iq.csabi

Kicsit többre számítottam az előzetes alapján. A zenék a filmben nagyon jók, a film sem rossz, de túl sablonos. Van benne 1-2 jó poén, de azon kívül elég kiszámítható és néhol unalmas.

2019.01.08 urbanistaa

Nem igazán csípem J Lo karakterét, de az Álommeló egy egészen jól összerakott, vidám film, vannak benne nagyon vicces jelenetek és beszólások. Érdemes megnézni.

2023.08.18 Sz396367 Nézhetetlen

Téboly. Pláne J.Lo, aki mindig ilyen magát sajnáltató figura. Uncsi.

2023.02.15 robitpunk

Nem rossz

Könnyed esti kikapcsolódáshoz ajánlom.

2018.12.13 Domino

Nem állítom, hogy ez a legszárazabb vígjáték, amit életemben láttam, de tény, hogy nekem ez egy kicsit sótlan volt. Jennifer Lopez alakítása érezhetően rutinból volt nyomva, de ettől eltekintve szerintem egyszer simán megnézhető.

2019.02.05 szintiaa5

Sablonos történet, de valami mégis megfogott.

Nem tudom, hogy mi fogott meg, talán a szereposztás, talán a fordulópont, de valamiért olyan kis kedves nekem ez a történet. Tetszett a film, de alapvetően nem az a film, amit akár havonta is megnéznék.

2019.01.11 rrjuli

Álommeló vélemény

Szerintem jó film volt mondjuk az elején picit kételkedtem hogy milyen lesz.Nem túl kiemelkedő a történet de jókat lehet rajta röhögni.

2018.12.08 Penge

Teljes átlagos romantikus vígjáték annak minden szeretni való és bosszantó tulajdonságával. Jennifer Lopez komikusi énje nekem személy szerint tetszik, de lehetett volna ez a film erősebb is egy jobban összetákolt és viccesebb forgatókönyvvel. Maradjuk egy közepesben.

2019.12.14 EDUARD98

Nekem nagyon bejött a film, szerintem egészen kellemes kikapcsolódás. Igaz, hogy nem egy emlékezetes alkotás, de ha az ember nem akar valami komolyat nézni, arra éppen ideális.

2018.12.10 sadis

Bár tökéletesen kiszámítható az első perctől az utolsóig, azért megvan a maga (talán kissé esetlen) bája. Lopez hozza a kötelezőt, amikor kell, tud vicces is lenni, de valahogy ez az érzésem az Álommeló egészével kapcsolatban: mintha mindenki csak a ... Több