Nyílt titok (2019)

Das perfekte Geheimnis

Nyílt titok

Hajdu Balázs   2020. 10. 26.

Vicc

Leszámitva,hogy a Magyarokat lekopizták BÚÉK is egész jó.

gilanyii   2020. 08. 20.

Az év legnagyobb pozitív csalódása. Nem vártam tőle sokat, ellenben sok jót hallottam róla, így gondoltam, üsse kő, adjunk neki esélyt. Azt mondhatom, hogy kimondottan jó döntés volt.

Tibor   2020. 09. 16.

Alapvetően nem rajongok a német filmekért, de ez most nálam abszolút betalált. Az elejétől a végéig lekötött, szórakoztatott és úgy általában, jól össze volt rakva. Nézd meg a trailert, és ha bejön, amit látsz, a végeredmény is tetszeni fog, ezt garantálom.

tamas0119   2020. 08. 19.

Nem hittem, hogy egy német filmre fogom ezt mondani, de eddig nálam ez az év vígjátéka, ráadásul magasan. Okos, humoros és megvan benne minden, ami ahhoz, kell, hogy egy másfél órára kikapcsolódj vele, ehhez nincs mit hozzáfűzni. Megtekintése erősen ajánlott!

Keiichi Tsuchiya   2020. 02. 08.

Olcsó, ötlettelen vígjáték, nem tudom, mi tetszik rajta a többségnek, de én csak feszengtem rajta...

ZOL   2020. 01. 22.

Érdekes film, lehetett volna belőle egy elég komoly dráma is, de ennek az alapsztorinak jól áll egy a vígjáték megközelítés is. Röviden és velősen: mi élveztük, merem ajánlani.

A film összbevétele 53 354 212 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 17 050 935 forintot termelt. A hazai mozik összesen 11 006 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Az olasz Perfetti Sconosciuti című film német remake-je.

A film forgatása 2019. január 18. és március 28. között zajlott. A munkálatok döntő részére a müncheni Bavaria filmstúdióban került sor.

A maga 5 millió eladott mozijegyével és 44 millió eurós bevételével ez film a legsikeresebb német film 2019-ben.

A film világpremierje 2019. október 21-én volt Mathäser Filmpalotában, Münchenben.

A 2020-as Romy Awardson a film elnyerte az Akadémia Díját.

A filmet beválogatták a 2020-as Német Filmdíj jelöltjei közé.