Nyílt titkok (2019)

Das perfekte Geheimnis

H.a.n.n.a   2022. 01. 30.

Az nem egyedi, hogy egy filmet minden nemzet megcsinál magának. A szereposztása nagyon tetszett. A történet érdekes volt, és van mondanivalója.

Szilonka   2021. 12. 26.

A magyar koppintás német koppintása. Nekem a sajátunk jobban tetszett.

gilanyii   2020. 08. 20.

Az év legnagyobb pozitív csalódása. Nem vártam tőle sokat, ellenben sok jót hallottam róla, így gondoltam, üsse kő, adjunk neki esélyt. Azt mondhatom, hogy kimondottan jó döntés volt.

Hajdu Balázs   2020. 10. 26.

Vicc

Leszámítva, hogy a magyarokat lekopizták, a BÚÉK is egész jó.

Keiichi Tsuchiya   2020. 02. 08.

Olcsó, ötlettelen vígjáték, nem tudom, mi tetszik rajta a többségnek, de én csak feszengtem rajta...

Tibor   2020. 09. 16.

Alapvetően nem rajongok a német filmekért, de ez most nálam abszolút betalált. Az elejétől a végéig lekötött, szórakoztatott és úgy általában, jól össze volt rakva. Nézd meg a trailert, és ha bejön, amit látsz, a végeredmény is tetszeni fog, ezt garantálom.

ZOL   2020. 01. 22.

Érdekes film, lehetett volna belőle egy elég komoly dráma is, de ennek az alapsztorinak jól áll egy a vígjáték megközelítés is. Röviden és velősen: mi élveztük, merem ajánlani.

A film összbevétele 53 354 212 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 27 074 159 forintot termelt. A hazai mozik összesen 17 709 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Az olasz Perfetti Sconosciuti című film német remake-je.

A film forgatása 2019. január 18. és március 28. között zajlott. A munkálatok döntő részére a müncheni Bavaria filmstúdióban került sor.

A maga 5 millió eladott mozijegyével és 44 millió eurós bevételével ez film a legsikeresebb német film 2019-ben.

A film világpremierje 2019. október 21-én volt Mathäser Filmpalotában, Münchenben.

A 2020-as Romy Awardson a film elnyerte az Akadémia Díját.