Nyílt titkok

Nyílt titkok

Das perfekte Geheimnis

Három nő (Karoline Herfurth, Jella Haase,és Jessica Schwarz) és négy férfi (Elyas M'Barek, Florian David Fitz, Frederick Lau, Wotan Wilke Möhring). Mindenkinek van mobiltelefonja, ez tehát összesen hét mobiltelefont jelent. Egy este, amikor a baráti társaság együtt vacsorázik, támad egy… Több

Ország: Németország
Premier (HU): 2020.10.22. | Telekom TVGO (2021.02.22.)

2022.01.30 H.a.n.n.a

Az nem egyedi, hogy egy filmet minden nemzet megcsinál magának. A szereposztása nagyon tetszett. A történet érdekes volt, és van mondanivalója.

2021.12.26 Szilonka

A magyar koppintás német koppintása. Nekem a sajátunk jobban tetszett.

2020.08.20 gilanyii

Az év legnagyobb pozitív csalódása. Nem vártam tőle sokat, ellenben sok jót hallottam róla, így gondoltam, üsse kő, adjunk neki esélyt. Azt mondhatom, hogy kimondottan jó döntés volt.

2020.02.08 Keiichi Tsuchiya

Olcsó, ötlettelen vígjáték, nem tudom, mi tetszik rajta a többségnek, de én csak feszengtem rajta...

2020.10.26 Hajdu Balázs

Vicc

Leszámítva, hogy a magyarokat lekopizták, a BÚÉK is egész jó.

A film összbevétele 53 354 212 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 27 074 159 forintot termelt. A hazai mozik összesen 17 709 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Az olasz Perfetti Sconosciuti című film német remake-je.Szerző: hp

A film forgatása 2019. január 18. és március 28. között zajlott. A munkálatok döntő részére a müncheni Bavaria filmstúdióban került sor. Szerző: hp

A maga 5 millió eladott mozijegyével és 44 millió eurós bevételével ez film a legsikeresebb német film 2019-ben.Szerző: hp

A film világpremierje 2019. október 21-én volt Mathäser Filmpalotában, Münchenben.Szerző: hp